Dokuz Eylül Üniversitesi ilk günden error: Aradığınız online eğitime ulaşılamıyor!

İzmir’in köklü üniversitelerinden Dokuz Eylül Üniversitesi koronavirüs pandemisi sebebiyle bugün online eğitime başladı. Sitenin ilk günden çöküş yaşaması ise birçok öğrencinin tepkisine sebep oldu.

EĞİTİM 19.10.2020, 12:50 19.10.2020, 13:08
Dokuz Eylül Üniversitesi ilk günden error: Aradığınız online eğitime ulaşılamıyor!

DUYGU KAYA/ İZ GAZETE- Geçtiğimiz aylarda koronavirüs salgını nedeniyle Sağlık Bakanlığı üniversitelere tavsiye kararında bulunarak uzaktan eğitim önerisi yapmış, bunun üzerine birçok üniversite güz dönemini uzaktan eğitim ile geçirme kararı almıştı.

Bunlardan birisi de İzmir’in köklü üniversitelerinden biri olan Dokuz Eylül Üniversitesi oldu. 19 Ekim Pazartesi ile birlikte (bugün) online eğitime başlayan Dokuz Eylül Üniversitesi’nin sitesi ilk günden çöküş yaşadı.

Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından yönetilen resmi hesapta, “19 Ekim’de online eğitim’ başlıklı paylaşılan videonun altına birçok öğrenciden tepki geldi.

Sitenin çöktüğünü belirten öğrenciler, üniversitenin online altyapısının bu kadar zayıf olmasına sertçe çıkışırken, bazıları da espri bir dille yönetimi eleştirdi.

Öte yandan Eğitim Sen İzmir 3 Nolu Şube Başkanı Ulaş Yasa konuya yönelik, ‘Söylenecek bir şey yok, durum ortada’ ifadelerini kullandı.

İŞTE RESMİ HESABA GELEN YORUMLAR:

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?