Bu okulun tamamı TEMA'lı

Urla'daki İYTEV Özel Yücel Tonguç İlkokulu Ve Ortaokulu tarafından 2015- 2016 Öğretim Yılı Tema Vakfı Yeşil Yaprak Projesi Töreni yapıldı. Törende 210 öğrenci ile 50 öğretmen ve ve okul çalışanı Tema'lı oldu.

EĞİTİM 17.06.2016, 15:55 17.06.2016, 17:51
Bu okulun tamamı TEMA'lı

İYTEV Özel Yücel Tonguç İlkokulu Ve Ortaokulu öğrencilerinden oluşan Tema Ekibi tarafından yürütülen Tema Vakfı Yeşil Yaprak Projesinde yeşil yaprakları Tema Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ve Tema Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Nezih Öztüre tarafından törenle verildi. Okul öğrencilerinden Ayşe Öztüre'nin sözlerini yazdığı "Hey Dünya" adlı şarkıyı 2-A sınıfı seslendirirken, ritm orkestrası ise Ekrem Alper Ece'nin sözlerini yazdığı “Doğayı Yaşat, Koru, Sev" adlı şarkıda rap yaparak şarkıya renk kattılar.

Seslendirilen şarkıların ardından okulun Tema ekibi, Tema Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ve Tema Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi -Ege Biyoteknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Öztüre ile Urla Eski Belediye Başkanı Bülent Baratalı ve Okul Müdürü Ülkü Güreşçi'yle birlikte ağaç dikti.

Mehmet KURT / İZMİR, (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
21°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?