Beyaz Balon Anaokulları mezunlarını uğurladı

İZMİR'deki okul öncesi eğitim kurumlarından Beyaz Balon Anaokulları'nın beş ayrı şubesinde mezuniyet sevinci ve gururu yaşandı.

EĞİTİM 09.06.2016, 09:26 09.06.2016, 10:11
Beyaz Balon Anaokulları mezunlarını uğurladı

Altı yaş öğrencilerini düzenlenen törenlerle uğurlayan anaokullarında anne-babalar miniklerin büyüme sevincini; öğretmen ve çalışanlar öğrencileriyle vedalaşmanın hüznünü yaşadı. Kep ve cübbeleriyle sahneye gelen, ilk diplomalarını almanın mutluluğunu yaşayan minikler mezuniyet pastalarını da aileleriyle birlikte kesti.

Her biri önümüzdeki yıl ilköğretime başlayacak öğrencileri kep ve cüppelerinin içinde gören aileler ise duygulu anlar yaşadı. Tören başında ciddiyetlerini koruyan minik Beyaz Balon mezunları, ilerleyen saatlerde ilginç ve sevimli tavırlarıyla ne de olsa henüz çocuk olduklarını ortaya koydu. Diplomadan çok gözünü pastadan ayıramayan, öğretmeninden ayrılmak istemediği için ağlayan mezunlar, mezuniyet töreninde renkli görüntüler sergiledi. Konfeti yağmuru altında pasta keserek diploma alan Beyaz Balon öğrencileri, törenin en çok kep fırlatma bölümünden keyif aldı.

 

İZMİR, (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
21°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?