'Yaşamıma yön veren en temel bilgileri Ege Üniversitesi'nde aldım'

Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Hoşcoşkun’u ziyaret ederek tebrik eden CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olduğunu hatırlatarak, “Yaşamıma yön veren en temel bilgileri burada aldım” diye konuştu.

EĞİTİM 27.09.2016, 13:17 27.09.2016, 13:25
'Yaşamıma yön veren en temel bilgileri Ege Üniversitesi'nde aldım'

CHP İzmir Milletvekil Mustafa Balbay ile Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Hoşcoşkun’u ziyaret etti. Balbay ve Olgun'u, Rektör Prof. Dr. Cüneyt Hoşcoşkun’la birlikte, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Handan Ak ve bazı dekanlar ile üniversite yöneticileri karşıladı. 

Balbay, görüşmede kadınların fazlalığını görünce espri yapamadan duramadı: "Bizim kadın kotamızı rektörümüz de uygulamış, Sayın Hoşcoşkun’u kutlarım.”  Balbay, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olduğunu hatırlatarak gençlik yıllarını yad ettiği ziyarette, “Yaşamıma yön veren en temel  bilgileri Ege Üniversitesi'nde aldım” ifadesiyle üniversitenin kendisine kattıklarını da bir kez daha dile getirdi.. 

""Hoşcoşkun'u ziyaretinde Balbay’ı yalnız bırakmayan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da, “Ben hem misafir hem ev sahibiyim çünkü Ege Üniversitesi Bornova demek” sözleriyle, üniversiteyle belediyenin kopmaz bağlarını ifade etti.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
27°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?