1225 mezun uğurlandı

İZMİR Uğur Okulları'nda lise öğrenimlerini tamamlayan 1225 öğrenci, Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Amfitiyatro'da düzenlenen görkemli törenle mezun oldu.

EĞİTİM 09.06.2016, 09:15 09.06.2016, 10:07
1225 mezun uğurlandı

Bornova Uğur Anadolu Lisesi, Buca Uğur Lisesi, Çankaya Uğur Lisesi, Gaziemir Uğur Lisesi ve Karşıyaka Uğur Lisesi öğrencileri için düzenlenen törene öğrencilerin ailelerinden oluşan yaklaşık 5 bin kişi katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende, 12. sınıf öğrencileri Türk bayrağı ve flamalarını 11'nci sınıf öğrencilerine devretti. Uğur Okulları Genel Müdürü Yücel Yücel ve Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı- Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Enver Yücel'in öğrencilerin yeni yaşamlarına yönelik dilek ve temennileri ile sürdü.

Okul birincilerinin plaketleri Enver Yücel ve Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, ikincilerin plaketleri Uğur Okulları Genel Müdürü Yücel Yücel, üçüncülerin plaketleri ise okul müdürleri tarafından verildi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren törene, öğrencilerin zeybek gösterileri damgasını vurdu. Diplomaların dağıtılmasının ardından öğrenciler hüzün ve mutluluk içinde kepleri havaya fırlattı.

Mehmet KURT / İZMİR, (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
29°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?