Karaburun Belediye Başkanı Erdoğan Covid-19 test sonucunu açıkladı!

Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan’ın yüksek ateş ve terleme şikayetiyle yatırıldığı hastanede tedavisi sürerken sağlık durumu hakkında Twitter hesabından açıklama yaptı.

COVİD-19 04.10.2020, 23:32 05.10.2020, 00:00
Karaburun Belediye Başkanı Erdoğan Covid-19 test sonucunu açıkladı!

İZ GAZETE- Pazartesi günü başlayan yüksek ateş ve aşırı terleme şikayetleri nedeniyle Eşrafpaşa Hastanesi’nde Covid-19 testinin negatif çıktığını söyleyen Erdoğan“Pazartesi günü başlayan yüksek ateş ve aşırı terleme şikâyetlerim nedeniyle Eşrefpaşa Hastanesi'nde yaptırdığım Covid-19 testimin negatif çıktığını ve akciğer filmimin sağlıklı çıktığını öğrendik. Cuma günü itibariyle; düşmeyen ateş ve tahlillerde kanımda tespit edilen yüksek miktardaki enfeksiyon nedeniyle Özel Sağlık Hastanesi’ne yatırıldım, tanı ve tetkik tedavilerim devam ediyor. Rahatsızlığım nedeniyle, Cuma sabahı yapılan parti Genel Merkezi'mizin İzmir'deki çalıştayına da İl Başkanımızın bilgisi dâhilinde iştirak edemedim.

Şu anda ateş yüksekliği, terleme ve kas ağrılarım devam ediyor. Doktorlarımızın yönlendirmelerine harfiyen uyarak, bu süreci atlatıp işimin başına döneceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum. Geçmiş olsun dileklerini ileten tüm hemşerilerime, dostlarıma, arkadaşlarıma teşekkür ediyor, iyi pazarlar diliyorum” ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
15°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?