Covid- 19 tedavisi gören Tuncay Özkan: 'Neredeyse ölüyordum, beni hayata döndürdüler!'

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, sosyal medya hesabı üzerinden 'Covid-19 ile mücadelemde 27. gün: Beni hayata döndürdüler' başlığı altında bir video yayınladı.

COVİD-19 27.11.2020, 18:30 27.11.2020, 18:52

İZ GAZETE- Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanan CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan sosyal medya hesabı üzerinden bir video yayınladı. "Covid-19 ile mücadelemde 27. gün: Beni hayata döndürdüler" başlığıyla paylaşımda bulunan Özkan, "Bugün koronavirüs yakalanıșımın 27. günü. Her şey daha güzel. Kendim nefes alıp verebiliyorum,  koronavirüs tedavim bitti diyebilirim. Ancak koronavirüsün bende yarattığı bazı rahatsızlıklar var, akciğer ve diğer organlarda. Onlarla ilgili mücadelemiz 3 ay daha devam edecek. Sağlığım şu anda gayet iyi" diyerek koronavirüs ve diğer hastalıklardan dolayı yatan bütün hastalara şifa diledi.

'NEREDEYSE ÖLMEK ÜZEREYDİM'

Tuncay Özkan, "Koronavirüs konusunda farkındalığı attırmak çok önemli. Koronavirüsten neredeyse ölmek üzereydim. Ege Üniversitesi Hastanesi'ni hocalarına ve rektörümüze çok teşekkür ediyorum, beni hayata döndürdüler" diyerek bütün sağlıkçılara teşekkür ve sevgilerini sundu.

Özkan, kendisini sevenlere ve desteğini sunanlara iyi dileklerini göndererek videoyu sonlandırdı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
açık
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208