Kusursuz uyum mottosu ile farklı vücut özelliklerine, farklı iklim koşulları ve yaşam alışkanlıklarına uygun, konfor ve sağlık odaklı ürünleri ile ön plana çıkan Blackspade Sevgililer Günü’nde özel bir kampanya düzenliyor. “İçinizden Aşk Gelsin” diyerek 11-14 Şubat tarihleri arasında düzenlenen kampanya süresince rahatlık ve kaliteli doğal şıklık sunan pijama alışverişlerindeki özel indirimlere ek kadın-erkek iç giyim ürünleri 2. ürüne %50 indirimle Blackspade mağazalarında ve blackspade.com.tr ‘de sevgililer ile buluşuyor. 

Türkiye ‘de 71 ilde 650’den fazla satış noktası ile 20 mağazası bulunan Blackspade iç giyimden spor giyime, ev giyiminden termal ve plaj giyimine kadar geniş bir ürün gamı ve hediye seçenekleri ile tüketicilere kusursuz uyum ve konfor sunuyor. Başta İngiltere ve İspanya olmak üzere 21 ülkeye de ihracat yapan Blackspade geçtiğimiz günlerde İtalyan Intima Media Group tarafından 2021’in En İyi Erkek İç Giyim Markası seçilerek büyük bir başarıya da imza atmıştı. 

Narkonteks Hakkında:2005 yılında İzmir’de kurulan Narkonteks. tüm aile bireyleri için farklı iklim koşulları ve yaşam alışkanlıklarına uygun, konfor ve sağlık odaklı, iç giyim, termal giyim, spor giyim, ev giyim ve plaj giyim kategorilerinde kendi markaları ve iş birliği yaptığı global markalar için tasarımlar yapmaktadır. Bunun yanında kurumsal iş kıyafetleri, koruyucu teknik ve medikal tekstiller alanlarında güçlü AR-GE ve üretim altyapısı ile yurt içi ve yurt dışı devlet ihalelerinin yanı sıra özel sektör ihtiyaçlarını da karşılayan büyük ve güvenilir bir tedarikçi konumundadır.

Blackspade Hakkında: Marka iç giyim, ev giyim, termal giyim, plaj giyim, büyük beden giyim, spor giyim ve maske gibi kategorilerde kadın, erkek, çocuk için hazırladığı geniş ürün gamını 15 yıldır beğenilere sunuyor.  Blackspade özel kumaş seçimi ve yerli üretim avantajı ile hem stok devamlılığı hem de tasarım konusunda müşteri memnuniyeti sağlıyor. Marka tüketicilere Türkiye genelinde 20 mağazasıyla ve online satış kanallarıyla fiziksel ve dijital yolla ulaşıyor.  Tenle kusursuz uyum sağlayan, farklı iklim koşulları ve yaşam alışkanlıklarına uygun, konfor ve sağlık odaklı tasarımlar, Blackspade koleksiyonlarında beğeniye sunulmaktadır.