Urla'da TİS imzalandı

Urla Belediyesi ile Tüm Bel Sen İzmir 1 No'lu Şube arasında toplam 125 memuru ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.

BELEDİYE 05.09.2019, 15:57 05.09.2019, 16:05
Urla'da TİS imzalandı

Toplu iş sözleşmesine katılanlar; Urla Beledyesi başkanı Burak Oğuz, Tüm Bel-Sen İzmir 1 Nol’lu şube başkanı Anıl Kaçar, Toplu iş Sözleşmesi Sekreteri Birkan Acar, Urla Beledyesi iş yeri Temsilcisi Cemal Çeşmeci ve Urla Beledyesi emekçileri katıldı.

İmza töreninde konuşan Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz, "Sözleşmeyle memurlarımız 1780 liralık sosyal denge tazminatı ve  5 aylık ikramiye de alacak. Böylece memurlarımızın maaşlarına aylık ortalama Memur maaşı + 2100 liralık bir katkı sağlayacağız" dedi. 

Tüm Bel İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Anıl Kaçar ise Burak Oğuz'un çalışanlar arasındaki dayanışmayı arttırdığını kaydederek, "Kendisine teşekkür ediyor ve tüm memurlarımıza hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Yorumlar (1)
Necip GÜNAYAR 2 hafta önce
TÜM BEL-SEN 1 NOLU Şubeyi kutluyorum....çalışanlar adına farkındalık yaratmayı sürdürüyor...Bağıtlanan toplu sözleşme Urla BELEDİYESİ çalışanlarına hayırlı olsun...Başkanımız Sn.Burak OĞUZ'a da sonsuz teşekkürler.
banner96
banner177
18°
açık
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
İZ DERGİ
Günün Karikatürü Tümü