Uçurtmalar gökyüzünü süsleyecek

BORNOVA Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 17 Nisan Pazar günü saat 13.00'te Aşık Veysel Rekreasyon Alanı'nda 2 bin uçurtma dağıtılacak.

BELEDİYE 15.04.2016, 15:57 15.04.2016, 17:59
Uçurtmalar gökyüzünü süsleyecek

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle nisan ayını daha çok çocuklara yönelik etkinliklere ayıran Bornova Belediyesi, Aşık Veysel Rekreasyon Alanı'nda özel bir program hazırladı. 17 Nisan Pazar Günü Aşık Veysel Rekreasyon Alanı'nda uçurtmalar gökyüzünü süsleyecek. Çocukların aileleriyle birlikte keyifli bir pazar günü geçirerek eğlenmesi amacıyla hazırlanan etkinlikte, minikler için 2 bin uçurtma dağıtılacak. Müzik ve dans gösterileri ile renklenecek olan etkinlikte şişme oyun parkı da kurulacak. Ayrıca bisiklet ödüllü çekiş de yapılacak.

Tüm etkinliğin çocukları mutlu etmek üzere oluşturulduğunu ifade eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, "Yarınlarımız olan çocuklarımıza dopdolu bir program hazırladık. İlçemizde bulunan tüm çocukları ve ailelerini pazar günü Aşık Veysel Rekreasyon Alanı'nda olmaya davet ediyoruz" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
-1°
açık
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208