Turgutlu Belediyesi, hizmete devam ediyor

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, sokağa çıkma yasağı nedeniyle ekmek ve su sıkıntısı yaşayan vatandaşların yardımına koştu.

BELEDİYE 11.04.2020, 14:27
Turgutlu Belediyesi, hizmete devam ediyor

İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelge ile sokağa çıkma yasağının uygulandığı Turgutlu'da Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın vatandaşının sorunlarını çözmeye devam ediyor. Ekmek alamayan vatandaşların evlerine kadar ekmek götüren Başkan Akın, suyu biten vatandaşların kartlarını alarak su yüklemesi yaptı.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın sokağa çıkma yasağının uygulandığı Turgutlu'da vatandaşları için çalışmalarını sürdürüyor. Zabıta ekiplerinin çalışmalarını inceleyen Çetin Akın ekmek talebi olan bir aileye kendi elleriyle ekmek götürdü, suyu biten vatandaşın kartını alarak vatandaşa su yüklemesi yaptı. Turgutlu için her zaman mesai başında olduklarını ifade eden Çetin Akın;"Bu hassas dönemlerde vatandaşlarımızı mağdur etmemek adına sahadayız ve çalışıyoruz. Ekiplerimiz sahada ve vatandaşımız için mesai yapıyor"dedi. Başkan Akın aldığı ekmekleri aileye teslim ederken, su yüklemesi yaptığı aileye kartını ve ödeme makbuzunu teslim etti. Akın'a çalışmalarında Turgutlu Zabıta Müdürü Hasan Kızıl ve Turgutlu Fırıncılar Odası Başkanı Şahin Ek eşlik etti.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
16°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?