Tugay ve Sertel, Zübeyde Anne’yi unutmadı

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ve CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Karşıyaka’ya emanet ettiği Annesi Zübeyde Hanım’ın huzuruna çıktı. Tugay, eşi Öznur Tugay ve Milletvekili Sertel, Zübeyde Hanım Anıt Kabri’ni ziyaret ederek çiçekler sundu. 

BELEDİYE 29.10.2019, 13:58 29.10.2019, 14:06
Tugay ve Sertel, Zübeyde Anne’yi unutmadı

Ziyarette duygu dolu anlar yaşayan Tugay “Karşıyaka’nın kalbinde yatan Zübeyde Annemiz, bizim en büyük değerimiz ve en anlamlı emanetimizdir. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96’ncı yıl dönümünde, Zübeyde Annemizi ziyaret ederek minnetimizi bir kez daha ifade etmek istedik. Karşıyaka olarak her zaman Atamıza ve Zübeyde Annemize yakışmak için kararlılıkla ve azimle çalışmaya, Cumhuriyet’in yılmaz bekçileri olmaya devam edeceğiz” dedi.

'SAYGI VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ'

Milletvekili Atila Sertel de “Bu anlamlı günde, Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve O’nu yetiştiren Annesi Zübeyde Hanım’ı sonsuz saygı ve şükranla anıyoruz. En büyük bayramımız kutlu olsun” diye konuştu. Tugay ve Milletvekili Sertel, Karşıyaka Kaymakamlığı tarafından düzenlenen törene de katılarak, yüzlerce öğrencinin Cumhuriyet Bayramı coşkusuna ortak oldu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
33°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?