Sürekli'den halk günü uygulaması

AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli İlçelerde halk günü uygulaması başlattı. Sürekli, “Ak Parti İzmir İl Başkanlığı'nda yaptığımız halk günlerine ilçelerde bulunan vatandaşlarımız gelme imkanı bulamıyorlardı. Bizde ilçelerde de halk günü uygulaması yapmaya karar verdik" dedi.

BELEDİYE 25.01.2016, 13:14 25.01.2016, 12:37
Sürekli'den halk günü uygulaması

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu ve AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Yaşar Kırkpınar'ın da katıldığı toplantıda Sürekli, Kemalpaşalıların ve AK Parti İlçe teşkilat mensuplarının sorunlarını ve taleplerini dinledi. Daha önceki dönemlerde halk günü toplantılarının AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nda gerçekleştirildiğini; fakat vatandaşların; özellikle de Bergama, Ödemiş, Kiraz gibi uzak ilçelerde çalışan ilçe teşkilat mensuplarıyla birebir görüşmeler yapmanın oldukça zor olduğunu dile getiren Sürekli, bu nedenle yeni bir uygulamayı hayata geçirdiklerini ifade etti. Haftada bir uygulanan Halk günü toplantılarının bundan sonra AK Parti İlçe Teşkilatları'nda gerçekleştireceklerini ifade eden Sürekli, Kemalpaşa'daki ilk toplantıda, "Biz, sorunları çözmek için çalışırız, çözemesek bile bu durumu sizlere geri dönüş sağlayarak bilgisini veririz. Sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağıma söz veriyorum" dedi.

Halk günü programının ardından Sürekli, Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu ve AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Yaşar Kırkpınar'la Kemalpaşa esnafını gezip sorunlarını dinledi.


İZMİR, (DHA)

Yorumlar (1)
Jale Tekin 4 yıl önce
Canım.Güzel Kardeşim.Şimdiye kadar olan yazıların en güzelini en keyiflisini yazmışsın.Kalemine Sağlık.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
22°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?