Soyer'in günlüğünde bu kez İzGazete var! 'İzmir'in nasıl kenetlendiğini gördük'

Soyer, İzGazete öncülüğünde düzenlenen 'Dayanışmayı Canlandıralım' yayını için tüm organizatörlere ve katılımcılara teşekkür etti.

BELEDİYE 03.05.2020, 10:03
Soyer'in günlüğünde bu kez İzGazete var! 'İzmir'in nasıl kenetlendiğini gördük'

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer bugün günlüğünde İzGazete öncülüğünde düzenlenen ve Halkın Bakkalı'ndan 25 bin 965 gıda paketi desteğinin sağlandığı 'Dayanışmayı Canlandıralım' canlı yayınına değindi ve tüm katılımcılara, organizatörlere teşekkür etti. 

Soyer günlüğünde şunlara değindi;  'Sevgili İzmirliler, hepinize günaydın iyi pazarlar.

'Dün İzmir’de bu kentin geleceğine neden güvenmemiz gerektiğini gösteren çok güzel bir örnek yaşadık.

İzGazete önderliğide gönüllü bir grup, bizim dayanışma kampanyamızı 7 saatlik bir canlı yayınla destekledi. Cumhuriyet Halk Partisi Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere Genel Başkan Yardımcılarımız, İl Başkanımız, milletvekillerimiz, ilçe belediye başkanlarımız, sivil toplum örgütü liderleri, sanatçılar, aydınlar yayına katılıp kampanyaya destek verdi.

Halkın Bakkalı üzerinden yürüttüğümüz dayanışma kampanyamız sadece İzmir’den değil, Türkiye’nin her ilinden hatta yurt dışından çok büyük ilgi gördü

Dayanışma kampanyamız için desteklediğimiz ailelere dağıtılmak üzere tam 25 bin 965 gıda paketi satın alındı. Zor zamanlarda İzmir’in nasıl kenetlendiğine hep beraber tanıklık ettik.

Teşekkür etmem gereken o kadar çok isim var ki birini unutsam çok üzülürüm.

Duayen olması nedeniyle Zülfü Livaneli kişiliğinde tüm sanatçı ve aydınlara, organizasyon komitesi başta olmak üzere tüm katılımcılara, bağışçılara tüm yüce gönüllü insanlara İzmir halkı adına çok teşekkür ediyor önlerinde saygıyla eğiliyorum.

Geleceğe yönelik umutlarımızı bir kez daha tazeleyen bu girişimin ardından yepyeni bir heyecanla haftaya başlayacağız.

Hepinize iyi, güzel bir gün diliyorum.

Hoşça kalın.'

Yorumlar (1)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
yahudi diyorki 1 yıl önce
kendine hakim olamayan toplum arıyorum,fabrikalarını satıp,borçlandırıp,tüm gelirlerini haczedip,vergiye baglayıp,damadımın emrine vericem bu halkın a..na koyacak iş adamı niteliginde soyguncularım var.
banner218
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner178
Anket Tümü
Olası bir erken seçimde veya 2023'te Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı kim olmalı?