Soyer 'askıda fatura' haritasını paylaştı! En çok hangi ilçelerde tahsilat yapıldı?

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ‘askıda fatura’ haritasını vatandaşlarla paylaştı. Soyer aynı zamanda kampanyanın devam ettiğini hatırlatarak katılım çağrısını yineledi.

BELEDİYE 28.05.2020, 15:44 28.05.2020, 15:51
Soyer 'askıda fatura' haritasını paylaştı! En çok hangi ilçelerde tahsilat yapıldı?

İZGAZETE - İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin virüs salgınından kötü etkilenen vatandaşlara yardım amacıyla İstanbul’dan sonra başlattığı askıda fatura kampanyası devam ediyor. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer’in paylaştığı grafiğe göre İzmir’de 11 bin 168 bin fatura askıdan alınarak yardımseverler tarafından ödendi. Soyer ödenen miktarı ise 1 milyon 5 bin lira olarak açıkladı. Paylaşılan grafiğe göre ayrıca İzmir’de en çok askıdan faturanın alındığı 5 ilçe sırasıyla; Buca, Karabağlar, Çiğli, Konak ve Bornova oldu. Beydağ'da ise hiç fatura tahsilatı yapılmadı.

Soyer’in sözleri şöyle; ‘’Askıda Su Faturası kampanyasına büyük ilgi gösterdiniz. 11 bin 168 faturayı 1 milyon 5 bin lira ödeyerek askıdan alanlara şükranlarımı sunuyorum. Askıda 8 bin 639 fatura daha var. Haydi İzmirliler, kampanya devam ediyor. Bu krizde bir komşumuza can suyu verelim.

Yorumlar (2)
SERDAL.ÇİFTÇİ 2 ay önce
Yardım ıstiyorum benim 4 tane şu fatura var teşekkür ederim
SERDAL.ÇİFTÇİ 2 ay önce
Bornova işikkent egemenlik mahallesi skk 6054 no7
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
32°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?