Soyer, 22 Ağustos'ta İzmirlilerle buluşacak

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kentin geleceğini birlikte planlama vaadini yerine getirmek adına 22 Ağustos'ta yeniden İzmirlilerle buluşacak. Bu seferki buluşma başlığının 'Ulaşım ve Toplu Taşıma' olacağını duyuran Soyer, sosyal medya hesabı üzerinden bütün vatandaşlara katılım çağrısında bulundu.

BELEDİYE 17.08.2019, 12:27 18.08.2019, 12:16
Soyer, 22 Ağustos'ta İzmirlilerle buluşacak

İZ GAZETE- İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, seçimlerden önce kentin geleceğini birlikte planlama vaadini yerine getirmek adına 22 Ağustos 2019, Perşembe günü saat 19.00’da Kültürpark, İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde İzmirlilerle buluşacak. Bu seferki İzmir Buluşması konu başlığının 'Ulaşım ve Toplu Taşıma' olacağını duyuran Soyer, sosyal medya hesabı üzerinden vatandaşları davet ederek, "Siz değerli İzmirlilerin fikirlerini almak için sabırsızlanıyorum" dedi.

'BİRLİKTE YÖNETİYORUZ'

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, sosyal medya hesabı üzerinden İzmirlilere şöyle seslendi:

"#İzmirBuluşmaları'na “Ulaşım ve Toplu Taşıma” başlığıyla devam ediyoruz! 
Siz değerli İzmirlilerin ulaşım konusundaki fikirlerini almak için sabırsızlanıyorum. 22 Ağustos 2019, Perşembe günü saat 19.00’da Kültürpark, İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde buluşuyoruz. #BirlikteYönetiyoruz"

Yorumlar (1)
Özal Erduman 1 yıl önce
Lütfen şu Halk taşıt uygulaması ni daha esnek hale getirelim örneğin sabah 6,8 arası akşam 6,8 arası olursa daha iyi olur sayın başkan
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
16°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?