Sengel'in yeni yıl mesaisi

Efes Selçuk 2020’ye eğlenceli ve bir o kadar da anlamlı etkinliklerle girdi.

BELEDİYE 01.01.2020, 13:55 01.01.2020, 14:01
Sengel'in yeni yıl mesaisi

Kentte yılbaşına birkaç gün kala başlayan etkinlikler 31 Aralık günü de devam etti. “Efes Selçuk’a Kar Geliyor. Sıkı Giyinin” etkinliğinin son gününde de vatandaşlar doyasıya eğlendi.Sengel yılbaşı gecesi de vatandaşları, çocukları ve görevi başında olanları yalnız bırakmadı.

Selçuk yeni yıla ışıl ışıl sokaklarla girdi. Kenti günler öncesinden yeni yıl coşkusu sararken; Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel de yılbaşı mesaisine başlamıştı. Huzurevi sakinlerini ziyaret eden, çocukların dileklerini gerçekleştiren Başkan Sengel çalışanlarıyla da bir araya geldi. 23 Nisan’da kendisiyle buluşmayı dileyen çocukları da makamında ağırlayarak; çocukların Selçuk’a dair istek ve projelerini dinleyen Sengel ayrıca kendi seslendirdiği filmle de sosyal medyadan Efes Selçuklular’ın yeni yılını kutladı.

Efes Selçuk’ta 31 Aralık günü kentin sokakları Yeni Yıl Bandosu ile renklendi. Yeni yıl bandosunun eşliğinde gerçekleşen dans gösterileri büyük ilgi gördü. Carpouza Cafe önünde devam eden gösterilerin ardından kar atışı etkinliği Efes Selçuklular’ı bir kez daha eğlendirdi.

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel yılbaşı akşamında da vatandaşlarla bir aradaydı.Sengel, İlçe Emniyet Müdürlüğünü, Jandarma Komutanlığını, taksi durağını, otogarı ve itfaiye çalışanlarını ziyaret ederek yılbaşı gecesi görevi başında olanların da yeni yılını kutladı.

Yorumlar (0)
banner96
banner178
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?