Sengel: 'Bizi çok çalışmak kurtarır'

Mazbatasını aldığı günden itibaren tebrikleri aralıksız kabul eden, Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, “Filiz’i alanlarda göreceksiniz. Çünkü bizi çok çalışmak kurtarır” dedi.

BELEDİYE 01.05.2019, 09:32 01.05.2019, 09:46
Sengel: 'Bizi çok çalışmak kurtarır'

Kendisini tebrik için gelen tüm ziyaretçilerine çok teşekkür ederek, bundan sonraki ziyaretleri her hafta Cuma günleri kabul etmeyi planladıklarını belirten Başkan Sengel; “Biz bu kente; bana inanan, bana güvenen çok değerli değerli Selçuk halkıyla birlikte Baharı getirdik. Göreve başladığım günden itibaren güzel dilekleriyle bizzat ziyaret eden, sosyal medya üzerinden ve özelden mesaj yollayan tüm halkımıza sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

TEBRİK ZİYARETLERİ CUMA GÜNLERİ

Selçuklulara söz verdiği gibi daha çok sahada çalışacağını ve kentte yapılacak çok iş olduğuna dikkat çeken Başkan Sengel: “Beni bu göreve layık gören Selçuk halkımız bizden hizmet bekliyor. Bu nedenle Seçim meydanlarında Selçuk halkıma söz verdiğim gibi daha çok sahalarda olacağım. Çünkü biz Selçuklulara hizmet etmek için geldik. Bu anlamda beni bizzat ziyaret etmek isteyen çok fazla vatandaşlarımız var.  Ben kendilerine şimdiden çok ama çok teşekkür ediyorum. Eminim onlar da bu kent için ve bu kentin geleceği için yapacağımız bu durumu anlayışla karşılayacaklarına inanıyorum” diyerek, tebrik ziyaretlerini Cuma günü kabul edeceğini duyurdu.

"VİZYON BELEDİYECİLİĞE ÖNEM VERİYORUZ"

Selçuk’ta önceki dönem devam eden çalışmalara öncelik verdiklerini, bu çalışmaların bir an önce tamamlanması için gerekli takibi yaptıklarını kaydeden Başkan Sengel, vizyon belediyeciliği ortaya koyarak insan odaklı bir belediyecilik anlayışıyla çalışmaların yürütüleceğini kaydetti. Siyasi bir ayrımcılık yapmadan kentteki tüm kurumlar ile ortak akılla çalışacaklarını kaydeden Başkan Sengel; çevreyi, kültürü,sanatı, ve şehirciliği iyi bilen bir anlayışla bu kent için her türlü hizmeti yapacakları sözünü verdi.

Yorumlar (0)
banner96
banner177
açık
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?