Selvitopu kadınları dinledi

Karabağlar'da geçtiğimiz aylarda hizmete giren semt evinin kursiyerleri Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nu kahvaltıda ağırladı.

BELEDİYE 29.01.2016, 12:06 29.01.2016, 11:13
Selvitopu kadınları dinledi

Başkan Yardımcısı Alev Ağrı, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Pelin Erda'nın da katıldığı kahvaltıda mahalle muhtarı Ahmet Tuna da Başkan Selvitopu'nu yalnız bırakmadı. Kahvaltıda kursiyer kadınlar, oturdukları mahallelerle ile ilgili merak edilen konuları Başkan Selvitopu'na sorarak yanıt aldı. Karabağlar'a ilişkin genel değerlendirmelerde bulunan Selvitopu, kursiyerlere, “Burası sizin eviniz, bizden bir isteğiniz olduğunuzda her zaman yanınızdayım" mesajı verdi. Karabağlar 'da değişimi ve dönüşümü sağlamak için tüm mesaisini harcadığını belirten Başkan Selvitopu, 480 bin nüfuslu Karabağlar'da bunu gerçekleştirdikleri takdirde Karabağlar, hatta İzmir için olumlu katkı sağlayacağını belirtti.

Kahvaltının ardından Başkan Selvitopu, semt evi kursiyerlerinin yapmış oldukları el işlemeli çalışmaları ve ahşap boyama tepsi ve kutuları yakından inceledi. Semt evi kadınları Başkan'a el işlemeli havlu hediye etti.


İZMİR, (DHA)

Yorumlar (5)
Suna Güler 3 yıl önce
Her iki sanatçıyı da kutluyorum, hem Handan Gökçek'i, hem Gülçin Günaydın'ı. Ufkumuzu açtıkları, farklı dünyaların kapıları araladıkları için... Teşekkürlerimle.
inci gürbüzatik 3 yıl önce
Handan gökçek yazısının başında çok alçak gönüllü davranıp ben hikayeciyim demiş ve yazısıyla da bunu kanıtlamış.Bir ressamı tanıtırken hem onun resimlerini tanıtıyor hem de hikayeler anlatıyor.Öyle ilginç hikayeler ki bunlar şaşmamak sihrine kapılmamak mümkün değil. Bir solukta okudum çok etkilendim.
Gülçin Günaydın'ın da bu yazıyı hak ettiğini görsellerinden anlıyorum. Sevgili Handan Gökçek, bakmak başka görmek başka bunu bilenlerdeniz. Sen önemli olanı görmüşsün. Ne mutlu İzmir'e senin gibi gören gözleri var. Sergiyi çok merak ettim, sanatçıyla konuşmak tanışmak isterim,keşke mümkün olsa.Resimlere bayıldım.Böyle kadınlar çoğalmalı.sonsuz sevgiler
inci gürbüzatik
Önder çolakoğlu 3 yıl önce
Handan gokcek .. Her defasında savuruyor bizi.. Sarsıyor.. Alıştık biz yazılarına.. Sarsılmaya.. Yureğine kalemine sağlık.. Emekçi kadının baskenti handan gokcek..
Ziynet Didar 3 yıl önce
Sanat, hayatın içinde yaşanan yeri sanatçı tarafından görünür hale getirilmesidir ! Hal böyle olunca sanatçı doğal olarak sanatın temel dayanakları olan tarihe ve tarihten günümüze gelen imgeler öyküsüne dayanır. Ve sizde haklı olarak ablamın çalışmalarında tarihten günümüze akıp gelen imgelerle açıklamaya çalışmışsınız, yüreğinize ve kaleminize sağlık, çok teşekkür ederim.
8 Martimiz Kutlu olsun:)
jale zıraman 3 yıl önce
Eline yüregıne emeğine sağlık canım arkadaşım resmı senın sayende sevdim can dostum gülçin günaydın
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
21°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?