Selçuk'ta geleneksel Ramazan akşamları başlıyor

Selçuk Belediyesi Ramazan Ayı kapsamında “Geleneksel Ramazan Akşamları” etkinlikleri düzenliyor. Kent merkezinin yanı sıra Selçuk’un mahallelerinde de düzenlenecek etkinliklerle ilçe halkı Ramazan coşkusunu yaşayacak.

BELEDİYE 05.05.2019, 11:38
Selçuk'ta geleneksel Ramazan akşamları başlıyor

Selçuk Belediyesi Ramazan Ayı nedeniyle birbirinden renkli etkinliklere imza atıyor. 6 Mayıs Pazartesi günü İstasyon Meydanı’nda başlayacak olan etkinlikler kapsamında müzik dinletisi, fasıl, çocuk programı, kukla gösterisi, Aşuk ile Maşuk, kanto, meddah, illüzyon ve Hacivat Karagöz Kukla Gösterisi gibi etkinlikler tüm katılımcılara Ramazan ruhunu yansıtacak.

Tüm Selçuk halkını 6- 29 Mayıs tarihleri arasında Selçuk kent merkezi ve mahallelerinde düzenlenecek etkinliklere davet eden Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Ramazan Ayı’nın tüm insanlığa hoşgörü, bereket, barış, kardeşlik getirmesini diledi. Selçuk Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Etkinlikleri ile ayrıntılı bilgi Selçuk Belediyesi kurumsal internet sitesi ve sosyal medya adreslerinde yer alıyor.

Yorumlar (0)
banner96
banner178
15°
kapalı
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?