'Sebze Meyve Hali'nden kampanyaya yardım eli

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin dayanışma kampanyası büyüyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi Sebze Meyve Hali esnafı yardım kampanyasına 25 ton sebze ve meyveyle destek verdi.

BELEDİYE 04.04.2020, 09:32
'Sebze Meyve Hali'nden kampanyaya yardım eli

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in koronavirüs salgınına karşı “BizVarız” adıyla başlattığı koronavirüs salgınının ekonomik ve sosyal etkilerine karşı başlattığı dayanışma kampanyasına esnaf da el verdi. Büyükşehir Belediyesi Sebze Meyve Hali’nin 155 esnafı birleşerek yaklaşık 25 ton sebze meyveyi ihtiyaç sahibi İzmirlilere dağıtılmak üzere gönderdi.


Soğan, patates, domates, limon, portakal ve havuç başta olmak üzere bir tır dolusu taze sebze ve meyve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yardım kampanyası için lojistik merkezi olarak kullanılan Kültürpark 3 No’lu hole getirildi. Taze ürünler paketlenerek ihtiyaç sahibi İzmirli yurttaşlara ulaştırılacak.  

Yorumlar (11)
Birsen 3 ay önce
Helal olsun Allah işlerini rast getirsin.
emine baysal 3 ay önce
helal olsun destek veren yardım eden herkes den ALLAH razı olsun
AHMET GÜRSOY 3 ay önce
ALLAH RAZI OLSUN
Turkan 3 ay önce
Çok güzel sağolasın baskanim
Umut 3 ay önce
Bu yardımlar neye göre dagitiliyor...ayrıca Cumhurbaşkanı da yardım da geliri 5.000 altında olan ailelere yardım edecez dedi beş bin TL yi boş verin asgari ücretle çalışan insanlara yardım edilmiyor bunu nasıl tespit ediyorlar anlamış değiliz kampayanin ismi var reklam yapıyor lar ama ihtiyacı olan aileler hiç br şekilde yardım da bulunmuyor lar.
Hazal gezer 3 ay önce
Nasıl yardım alınıyor bende ihtiyaç sahibiyim
MUSTAFA GÜRBÜZ 3 ay önce
Yardım yapa herkese teşekkür ediyorum.
Allah razı olsun iyiki varlar
Sağlıklı ve bol kazançlar diliyorum selamlar saygılar sunarım.
Aysel Evren Çalcı 3 ay önce
Destek veren herkese teşekkür ederiz. Allah işinizi rast getirsin. 3 aydır işsizim. Evden çıkamıyoruz. Umarım bize de yardımlar ulaşır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
26°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?