Piriştina, Balkan Derneği üyeleri ile buluştu

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’yı ziyaret eden İzmir Balkan dernekleri başkanları yeni bir proje üzerine çalışma başlatan Piriştina’ya destek verdiler.

BELEDİYE 26.10.2017, 15:17
Piriştina, Balkan Derneği üyeleri ile buluştu

İzmir Balkan Dernekleri Federasyonu Başkanı Vahap Savaşan ve İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği Başkanı Birol Özkardeşler, Piriştina’yı makamında ziyaret etti. 6. Uluslararası Balkan Festivali’nde Başkan Piriştina’dan maddi ve manevi büyük destek gördüklerini hatırlatan Özkardeşler, “ Buca Belediyesi’nin ve Başkan Levent Piriştina’nın desteği bize büyük moral oldu. Gelecek yıllarda düzenlenecek olan festivallerin önünü açtı, bize ışık oldu” dedi.

Başkan Levent Piriştina da ilginin artmasının kendilerini de motive ettiğini belirterek,” Şimdiden önümüzdeki yıl için ekip arkadaşlarım ile istişare ederek festivali nasıl bir basamak daha yukarı taşırız, nasıl daha geniş katılımı sağlarız, diye tartışmaya başladık” diye konuştu.

Festivaldeki çalışma ve katkılarından dolayı Balkan derneklerine teşekkür eden Piriştina, Buca'da tüm kültürleri bir araya getirecek büyük bir proje üzerine çalıştıklarını dile getirdi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
26°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?