Pekdaş'a destek plaketi

İzmir'in köklü spor kulüplerinden Altay'ın taraftar derneği olan Altay 1914'ün geleneksel iftar yemeği Alsancak Hocazade Camii avlusunda yapıldı. Dernek Başkanı Deniz Gökkaya ev sahipliğinde gerçekleşen iftara Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş da katıldı.

BELEDİYE 16.06.2016, 13:43 16.06.2016, 14:36
Pekdaş'a destek plaketi

Altay Kulüp Başkanı Cihangir Marmara, Hentbol Şube Sorumlusu Celal Kiter, Altay Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Aybars Akoğlu ile çok sayıda taraftarın oruç açtığı iftar davetinde dostluk, huzur ve güleryüz hakimdi. İftar yemeğinde Altay'ın kardeş kulübü olan Sarıyer Spor Kulübü'nün taraftar derneği Grup Beyaz Martı Bağımsız Taraftar Oluşumu'nun yöneticileri de davet için İstanbul'dan gelerek Altaylı kardeşlerini yalnız bırakmadı.

DESTEĞE PLAKETLİ TEŞEKKÜR

Geleneksel olarak her yıl ramazan ayında iftar daveti verdiklerini dile getiren Altay 1914 Taraftar Derneği Başkanı Deniz Gökkaya, Konak Belediye Başkanı Pekdaş'ı konuk etmekten mutluluk duyduklarını söyledi. Okunan ezanla birlikte camii avlusunda yenen iftar yemeğinin ardından Başkan Pekdaş'a spora ve sporcuya verdiği desteklerden ötürü teşekkür plaketi sunuldu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
21°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?