Olgun Atila veda turunda

Atila, Kavaklıdere Mahallesi'nde önce muhtar Ömer Kaça sonra da vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaretler sonrası Bornova Belediyesi'nin, Kavaklıdere Mahallesi'ndeki vatandaşların istekleri doğrultusunda projelendirdiği Taziye Evi'nin temeli de atıldı.

BELEDİYE 26.02.2019, 09:59
Olgun Atila veda turunda

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Kavaklıdere'de mahallelilerle kahvehanede biraraya gelip sohbet de etti. Beş yıl boyunca verdikleri destek nedeniyle Kavaklıderelilere teşekkür ederek Başkan Atila, hep birlikte çalışarak ve üreterek yaşam standartlarını yükseltmeye çalıştıklarını söyledi.

Bornova'nın diğer mahallelerinde olduğu gibi Kavaklıdere Mahallesi'ndeki vatandaşların da her zaman yanında olmaya devam edeceğini belirten Başkan Atila, "Yine geleceğiz. İletişimimiz devam edecek" dedi.

Başkan Olgun Atila, Kavaklıdere Mahallesi Muhtarı Ömer Kaça ve vatandaşların katılımıyla taziye evinin de temeli atıldı. Kavak Sokak'ta, Şehit Yiğit Şahan Ortaokulu'nun karşısındaki alanda yapılacak taziye evi vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlandı. Taziye evinin içinde mutfak ve tuvalet de bulunacak.Ayrıca taziye evinin bahçesinde bir de çocuk oyun alanı yapılacak.

Her mahallede ihtiyaçların farklılaştığını bu nedenle de farklı projelerin ortaya çıktığını belirten Başkan Atila, "Taziye evi Kavaklıdere Mahallesi'nin önemli ihtiyaçları arasındaydı. Vatandaşlarımız istedi, biz de gerekli hazırlıkları tamamladıktan sonra yapımına başladık" dedi.

Kavaklıdere Mahallesi Muhtarı Ömer Kaça da mahallesiyle ilgili konuları görüşmek için Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'yı her aradığında ulaştığını belirterek, "Hizmetleriniz için Kavaklıdere halkı adına size teşekkür ediyorum. Hakkımız helal olsun. Size kapımız her zaman açık" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
14°
az bulutlu
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?