Narlıdere'de Haluk Levent'li final: 'İzmir'in dağlarında...'

Narlıdere Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Gençlik ve Çiçek Festivali, şarkıcı Haluk Levent konseri ile final yaptı.

BELEDİYE 20.05.2017, 11:58 20.05.2017, 15:12
Narlıdere'de Haluk Levent'li final: 'İzmir'in dağlarında...'

Gençlik ve Çiçek Festivali'nin son günü ve aynı zamanda 19 Mayıs kutlamaları için düzenlenen Haluk Levent konseri büyük ilgi gördü. Haluk Levent'i dinlemek ve 19 Mayıs coşkusunu yaşamak isteyen Narlıdereliler, Ahmet Piriştina Demokrasi Meydanı'na akın etti. Alana getirilen dev Türk bayrağına İzmir Marşı'nı söyleyen dev koro eklenince, bir görsel şölen yaşandı. Haluk Levent de Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur ile birlikte sahnede İzmir Marşını söyledi. Haluk Levent'in kendisi için hazırladığı 'Abdül Batur Abi' şarkısını Batur için sürpriz oldu.

Belediye Başkanı Batur "Konser alanında açılan dev Türk Bayrağımız ve haykırarak hep bir ağızdan söylediğimiz İzmir Marşı ile 19 Mayıs coşkusunu doyasıya yaşadık. Sevgili Haluk'un adıma yazdığı sürpriz şarkısı 'Abdül Batur Abi' için ayrıca teşekkür ediyorum. Ayrıca Festivalimiz boyunca Ata'ya Saygı Kortejimiz'den konserlerimize her zaman beraber olduğumuz değerli siz Narlıdere halkına sonsuz teşekkürler ediyorum" dedi.

Gecenin finali havai fişekler eşliğinde İzmir Marşı'nı hep bir ağızdan söylenmesiyle yapıldı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
13°
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?