Mustafa İduğ’a ziyaret

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, geçtiğimiz günlerde CHP Bornova İlçe Kadın Kolları Başkanı seçilen Duygu Bölük ile CHP Bornova İlçe Gençlik Kolları yeni Başkanı Burak Gülen ve yönetimlerini ağırladı; yeni görevlerinde başarılar diledi.

BELEDİYE 03.03.2020, 13:09
Mustafa İduğ’a ziyaret

Birlik ve dayanışmanın önemine vurgu yapan İduğ, “Tüm Bornova’yı kucaklayan, uyum içinde hareket eden, her kapıyı çalıp, herkesi dahil eden bir çalışma sistemini hayata geçireceğinize inanıyorum” dedi.

Başkan İduğ’un örnek bir belediyecilik hizmeti verdiğini ifade eden Duygu Bölük ise “Başarılı çalışmalarınız için öncelikle sizi tebrik ederiz. Biz de seçim süresinde tüm kadınların gönlünü kazanmaya çalıştık. Bundan sonraki süreçte de kapımız herkese açık olacak. Hizmet etmek ve çalışmalarımıza katkı koymak isteyenlerle birlikte hareket edeceğiz. Birinci önceliğimiz birliktelik olacak”diye konuştu.

CHP Bornova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Gülen de kendilerini ağırlayan Başkan İduğ’a teşekkür ederek, her zaman birlikte çalışmaya hazır olduklarını dile getirdi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
16°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?