Miniklere satranç turnuvası

Selçuk Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, düzenlenen satranç turnuvasında yarıştı. Turnuvada tüm minik öğrencileri birinci olarak ilan eden Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, minikleri tebrik ederek madalyalarını taktı.

BELEDİYE 08.06.2016, 11:08 08.06.2016, 11:08
Miniklere satranç turnuvası

Yıl süresince minik öğrencilere çeşitli eğitimler veren Kreş ve Gündüz Bakımevi, bu kapsamda verilen satranç eğitimi sonunda turnuva düzenledi. Kreş bahçesinde düzenlenen Satranç turnuvasına katılan 76 öğrenci, birbirleri ile yarıştı. Öğrenci velilerinin de katıldığı ve oldukça güzel duyguların yaşandığı turnuvada, tüm öğrenciler valileri tarafından alkışlandı.

MADALYALAR BAŞKANDAN

Turnuva sonunda öğrencilere Madalyalarını Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı taktı. Tüm öğrencileri birinci olarak ilan eden Başkan Bakıcı, onları tek tek tebrik ederek; hayatlarında başarılar diledi. Okulların kapanmasına sayılı günler kala minik öğrencilerin yapmış oldukları bu etkinliklerin de büyük anlam taşıdığına dikkat çeken Başkan Bakıcı “Yeni dönemde de çocuklarımız çok daha güzel ortamlarda yine bol eğlenceli ve etkinlik dolu eğitimlerine devam edecek. Ben bu anlamda çocuklarımızın mutluluğu ve başarıları için emek veren eğitmenlerimizi de kutluyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
20°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?