Menderes'te iş atağı

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, istihdam sağlamak amacıyla Menderes Belediyesi ile Hizmet Noktası Protokolü'nü hayata geçirdi.

BELEDİYE 13.10.2016, 14:36 13.10.2016, 14:36
Menderes'te iş atağı

İŞKUR İzmir İl Müdürlüğü, Menderes Belediyesi’nde açtığı hizmet noktası ile Menderesliler’le buluştu. İŞKUR İzmir İl Müdürü Kadri Kabak ile Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu’nun hazır bulunduğu Hizmet Noktası Protokolü imza töreninde, iş arayanlar ve işverenlerin kurum çalışmalarından hizmet noktası aracılığı ile yararlanacakları belirtildi.

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu İŞKUR’un belediyede hizmet noktası açması ile ilgili imzalanan protokolün istihdam yaratma, iş arayan ve işvereni buluşturma noktasında fayda sağlayacağının altını çizdi. Soylu, Mendereslilere sundukları bu yeni hizmetten ötürü mutluluk duyduklarını söyledi.

İŞKUR İl Müdürü Kadri Kabak “İŞKUR, hizmet noktaları aracılığıyla iş arayanların kendilerine uygun işlere kavuşmalarına yardımcı olurken, işsizlik sigortası işlemlerinin yürütülmesi ve işverenlerin de doğru işgücünü bulmasına katkı sağlıyoruz. Menderes Belediyesi’ndeki hizmet noktasının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
23°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?