Menderes sokakları temizlendi

Menderes Belediyesi tarafından ilçe genelinde gerçekleştirilen çalışmalarda tüm alanların temizlik ve bakımları gerçekleştiriliyor.

BELEDİYE 05.07.2019, 10:00
Menderes sokakları temizlendi

Menderes Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde bakım çalışması gerçekleştiriliyor. Ekipler tarafından haftanın 7 günü gerçekleşen çalışmalarda vatandaşların yoğunlukla kullandığı alanlar olanpark, bahçe, piknik ve mesire alanlarında budama, ot temizliği ve genel temizlik çalışmaları yapılıyor. Yaz aylarının gelmesiyle nüfusun arttığı Gümüldür, Özdere ve Ahmetbeyli’de de ekipler hem sahilde hem de sahil çevresinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, "Menderes'imiz genelinde başlattığımız temizlik hareketiyle vatandaşlarımızın yoğunlukla kullandığı alanlar öncelikli olmak üzere tüm alanlarda temizlik ve bakım işlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yeşilin ve mavinin bir arada olduğu güzel ilçemizde ekiplerimizin çalışmaları sürüyor. Planlı ve programlı şekilde gerçekleşen çalışmalar ile ilçemizin dört bir noktasına hizmetimizi sunuyoruz. Çevremizi ve doğamızı korumaya, güzelleştirmeye ve yeni yeşil alanlar oluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
27°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?