Menderes Belediyesi’nden 3 boyutlu destek grubu

Gönüllüler tarafından oluşturulan 3 Boyutlu Destek Grubu’nun yapmış olduğu yüz siperliği üretimine Menderes Belediyesi’nden destek geldi.

BELEDİYE 02.04.2020, 09:10
Menderes Belediyesi’nden 3 boyutlu destek grubu

Bir grup gönüllü tarafından kurulan 3 Boyutlu Destek Grubu’nun sağlık çalışanları için ücretsiz ürettiği yüz siperliği yapımı ve dağıtımına Menderes Belediyesi’nden destek geldi. Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’ın talimatıyla maske üretiminde kullanılan malzeme tedarik edilirken, belediyenin Evde Sağlık Hizmetleri tarafından maskelerin de dağıtımı gerçekleştiriliyor.
 

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ

Koronavirüs ile mücadelede kapsamında büyük bir özveriyle çalıştıklarını kaydeden Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ Başta ilçemizde ki sağlık ocakları olmak üzere Gaziemir ve Karabağlar’da ki devlet hastanelerinde çalışan sağlık çalışanlarına gönüllülerimizle birlikte yüz siperliği üretiyoruz. Bu zorlu süreçte tüm sağlık çalışanlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Fedakarca çalışarak, üretimi gerçekleştiren tüm gönüllü vatandaşlarımıza da teşekkür ederim. Bu süreci bir ve beraber olarak atlatacağız” dedi.

Yorumlar (2)
Cemile kelekci 1 yıl önce
Hollandada insanlara evde kal deniliyor ve insanlar buna uyuyor. hava almak için çikiyorum bazen birbirimizde 1.5 metre uzak duruyoruz. is yerlerine devlet yardim yapiyor. insanlara çikis verilmesin diye masini devlet ödüyor yani insanlara yardim parasi toplanilmiyor.
Ergin özgören 1 yıl önce
Bence kimse tam bilgiye sahip olmadan yorum yapmasın .mutlaka bir dayanağı olsun yorumun. İnsanların hayata bakışı zaten iyi değil. Dahada kötüleşmesin.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
23°
parçalı bulutlu
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?