'Korona Günlükleri' Dr. Arzu Çerkezoğlu ile Füsun Demirel’i ağırlıyor

Karşıyaka Belediyesi’nin “Korona Günlükleri” etkinliğinin bu haftaki konukları DİSK Genel Başkanı Dr. Arzu Çerkezoğlu ile Oyuncu-Çevirmen Füsun Demirel olacak.

BELEDİYE 13.06.2020, 09:50
'Korona Günlükleri' Dr. Arzu Çerkezoğlu ile Füsun Demirel’i ağırlıyor

 Haluk Işık’ın yönettiği ve belediyenin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan etkinlikte, 15 Haziran Pazartesi günü saat 16.00’da Dr. Arzu Çerkezoğlu ile “15-16 Haziran’ın 50. Yılında Emek Dünyası”; 17 Haziran Çarşamba günü aynı saatte Füsun Demirel ile ”Sanat şimdi ne yapsın?” üstüne konuşulacak.

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, etkinliğe dair yaptığı açıklamada şunları belirtti: “Her konuğu ve konusuyla yoğun bir ilgi yaratan etkinliğimizi, bu hafta da seçkin konukları ve konularıyla izleyeceğiz. 15-16 Haziran İşçi Yürüyüşü'nün 50. Yılında, emek dünyamıza DİSK Genel Başkanı Sayın Dr. Arzu Çerkezoğlu’nun; sanat dünyamızın içinde bulunduğu duruma da, yılların deneyimiyle Sayın Füsun Demirel’in açacağı pencerelerden bakacağız. Konuklarımıza şimdiden teşekkür ederken, hemşerilerimizi ve yeryüzünde ulaştığımız herkesi, bu önemli buluşmalara davet ediyorum.”


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner218
Günün Karikatürü Tümü
banner96
37°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?