Kiraz'da bereketli ramazan

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Ramazan’ın sevincini ve coşkusunu ilçe halkıyla paylaşmaya devam ettiklerini söyledi.

BELEDİYE 07.06.2016, 09:56 07.06.2016, 09:56
Kiraz'da bereketli ramazan

Vatandaşlara Ramazan'da çat kapı ziyarette bulunan Özçınar, Karaman, Arkacılar, Yağlar Mahallerine ziyarette bulundu. İftara dakikalar kala Başkan Özçınar 'a karşılarında gören vatandaşlar, sofralarında ağırladıkları Özçınara'a sıkıntılarını anlatma fırsatı buldu.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, maddi imkânı olmayanlara ayda bir düzenli olarak yaptıkları gıda paketi yardımına, muhtarlardan gelen talep üzerine Ramazan ayı'nda da yaptıklarını dile getirdi. Özçınar ,ilçe merkezi ile birlikte 52 mahalleye toplam 2 bin  adet gıda paketi oluşturduklarını aktardı.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Ramazan ayında hoşgörü ve yardımlaşma uygusunun arttığını söyledi. Başkan Özçınar, "Belediye olarak ihtiyaç sahibi ailelerimizin evlerine erzak paketi hazırlayıp, bu manevi ruhun onların evlerinde de hissedilmesini sağlamaya çalışıyoruz" dedi. Gıda paketleri dağıtılırken ekiplerin başında mahalleleri ve aileleri ziyaret eden Özçınar, "Vatandaşlarımızın bizleri görünce çok mutlu olduklarını, bize güven dolu gözlerle baktıklarını, sohbet ederken bize güler yüz ve güven dolu bakışları benim için her şeyden daha önemli. Onların kendilerini güvende ve mutlu hissetmeleri benimde geceleri huzur içinde uyumamı sağlıyor" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
24°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?