Kılıç, üniversiteye hazırlanan öğrenciye bilgisayarını verdi

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç balkon tarımını özendirmek için fide dağıtırken şans eseri karşısına çıkan genç Bucalının geleceğine ve hayallerine anlamlı bir dokunuş yaptı

BELEDİYE 16.05.2020, 09:16 16.05.2020, 09:27
Kılıç, üniversiteye hazırlanan öğrenciye bilgisayarını verdi

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, üniversite sınavına hazırlanan ancak bilgisayarı olmadığı için koronavirüs tedbirleri nedeniyle internet üzerinden verilen derslerini takip edemediğini söyleyen lise öğrencisine kendi bilgisayarını hediye etti. Başkanın hediyesinden büyük mutluluk duyan liseli genç, Başkan Kılıç’a başarı sözü verdi

Buca Belediye Başkanı Av. Erhan Kılıç, tarımın toprağın değerini daha iyi anladığımız şu günlerde Göksu Mahallesi’nde hizmet veren Cemal Yetginer Etüt Meslek ve Sanat Atölyesi’nde çocuklara sebze fidesi dağıttı, balkon tarımı hakkında bilgi verdi.

HAYALLERİ İÇİN KENDİ BİLGİSARINI VERDİ
Ziyarette, üniversite sınavına Buca Belediyesi Aziz Nesin Bilgi Eğitim Merkezi’nden aldığı kitaplarla ve kısıtlı imkanlarla hazırlandığını ifade eden lise öğrencisi genç bir kızla karşılaşan Başkan Kılıç, bilgisayarı olmadığı için derslerinde geri kaldığını söyleyen öğrenciye kendi bilgisayarını hediye etti.

MÜCADELEDEN ASLA VAZGEÇME
Başkan Kılıç’ın jesti üzerine şaşkınlığını gizleyemeyen genç kız teşekkür etti, sınavlarında başarı göstereceğine dair söz verdi. Genç öğrencinin hayallerine ulaşması için her türlü desteğe hazır olduğunu ifade eden Kılıç, sıkı çalışıp mücadeleden asla vazgeçmemesini istedi.  Başkan Kılıç, polis olmak istediğini söyleyen genç Bucalı kızdan sınavlarını kazandıktan sonra kutlamak için kendisini ziyaret etmesi için söz aldı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
-2°
açık
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208