Karşıyaka’da yarıyıl coşkusu

Karşıyaka Belediyesi Evrensel Çocuk Müzesi ve Eğitim Kampüsü, yarıyıl tatilinde de çocukları renkli etkinliklerle buluşturuyor.

BELEDİYE 26.01.2019, 09:33
Karşıyaka’da yarıyıl coşkusu

Etkileşimli hikaye, dino, boyaların renkli dünyası, kilim ve kelebeğin başkalaşımı başlıklı atölyelere katılan çocuklar, hem öğrenme hem de eğlenme imkanı buluyor. Etkinlik programına ilişkin, 0537 659 38 05 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabiliyor. Karşıyaka Belediyesi, yarıyıl tatilindeki öğrenciler için ücretsiz tiyatro gösterimleri düzenliyor. 21 Ocak’ta başlayan gösterimler; 29 Ocak saat 11.00 ve 14.30’da Ahmet Piriştina Kültür Merkezi’nde ‘Sağlıksız Kral’ oyunu ile devam edecek. 31 Ocak’ta Deniz Baykal Kültür Merkezi’nde ‘Uzun Kuyruk’, 1 Şubat’ta Çarşı Kültür Merkezi’nde ‘Çizmeli Kedi ve Sihirli Şarkı’, aynı saatlerde perde açacak.

EĞİTİM VE EĞLENCE BİR ARADA

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Düzenlediğimiz etkinliklerle; öğrenim yaşamlarında zorlu bir dönemi daha geride bırakan çocuklarımızı ödüllendirmek, verimli bir tatil geçirmelerini sağlamak istedik. Bilim, eğitim ve eğlenceyi bir arada sunan Evrensel Çocuk Müzemize ve kültür merkezlerimizdeki ücretsiz oyunlarımıza tüm çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
28°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?