Karşıyaka'da “Korona Günlükleri''ne önemli konuklar

Karşıyaka Belediyesi’nin “Korona Günlükleri” etkinliğinin bu haftaki konukları gazeteci yazar Mustafa Kemal Erdemol ile iktisat tarihçisi Dr. Serdar Şahinkaya olacak.

BELEDİYE 27.04.2020, 09:45
Karşıyaka'da “Korona Günlükleri''ne önemli konuklar

Haluk Işık’ın yönettiği ve belediyenin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan etkinlikte, Pazartesi günü saat:16.00’da Mustafa Kemal Erdemol ile “Dünyada ve bizde Koronaya bakış ve Basın”, Çarşamba günü aynı saatte Dr. Serdar Şahinkaya ile “Koronanın ekonomide anımsattıkları” konuşulacak.

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, etkinliğe dair yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“Yaşadığımız salgının yarattığı sıkıntıları, hayatın her alanında hemşerilerimizle birlikte aşmak için, kesintisiz bir mesai uyguluyoruz. “Korona Günlükleri” her gün daha da artan bir ilgiyle, ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor. Bu haftada, dallarında çok değerli iki konuğumuzla evlerde olacağız. Bir yandan ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmelere basın penceresinden bakacak, bir yandan da salgının ekonomiye yansımalarını değerlendirip, ne yapmalı sorusuna yanıt arayacağız. Sayın Erdemol ile Dr. Şahinkaya’ya şimdiden teşekkür ederken, herkesi bizimle olmaya davet ediyorum.”

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
20°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?