Karabağlar’da okullar dezenfekte ediliyor

Karabağlar Belediyesi, bir yandan koronavirüs salgınıyla mücadelesini sürdürürken diğer yandan yüz yüze eğitimin başladığı okulları dezenfekte ediyor. İlçede dezenfeksiyon ihtiyacı olan okullar, sınıflarından tuvaletlerine, koridorlarından girişlerine kadar ilaçlanıyor. İşlem sırasında çocuklara zarar vermeyecek dezenfeksiyon ürünleri kullanılıyor.

BELEDİYE 22.09.2020, 09:23
Karabağlar’da okullar dezenfekte ediliyor

Salgın sürecinde ilçedeki berberler, kuaförler, kahvehaneler, camiler gibi bir çok yerin dezenfeksiyonunu yapan Karabağlar Belediyesi, özellikle LGS, YKS gibi önemli sınavlar öncesi de okullarda ilaçlama yaptı.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, okulla yeni tanışan miniklerin eğitim yaşamları boyunca başarılı ve sağlıklı olmalarını dileyerek, “Karabağlar Belediyesi olarak salgınla mücadeleyi hemen her alanda sürdürüyoruz. Bunu yaparken, eğitim alanına özel önem veriyoruz. Karabağlar Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi KARBEM’de online eğitime geçtik. Yüz yüze eğitimin başlayacağı okullarımıza da gereken her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

…..

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
23°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
Erken seçim mi, yoksa 2023 mü?