Karabağlar'da amatör spora destek

Karabağlar Belediyesi ilçede faaliyet gösteren amatör futbol spor kulüpleri ve spor okullarına malzeme desteğinde bulundu.

BELEDİYE 10.04.2016, 11:46 10.04.2016, 12:03
Karabağlar'da amatör spora destek

Karabağlar Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen amatör futbol spor kulüplerine malzeme dağıtım töreni İhsan Alyanak Spor Salonu'nda düzenlendi. Törene Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız, meclis üyeleri, muhtarlar, spor kulüpleri yöneticileri ve çok sayıda genç sporcu katıldı. Atatürk Endüstri ve Meslek Lisesi halk oyunları ekibinin zeybek gösterisi ve Karabağlar Belediyesi spor okulları tarafından hazırlanan Artvin yöresine ait halk oyunu gösterileri ile renklenen etkinlikte konuşan Karabağlar Belediyesi Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Atilla Güncü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri Kadir Akbulut, her konuda genç sporcuların yanında bulunan ve onlara destek olan ve yapılacak projelerde genç sporculara öncelik veren Başkan Muhittin Selvitopu ve Karabağlar Belediyesi'ne teşekkür etti.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, gençlerin gösterdiği bu coşkunun kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, “Spor, bir ülkenin gençlerinin gelişmesi için çok önemli Özellikle son dönemde uyuşturucu ve kötü alışkanlıkların kullanımına karşı tek yol gençleri spora yönlendirmektir. Karabağlar Belediyesi de yapacağı projelerle gençlerimizi spora, kültüre, sanata yönlendirecektir" dedi.

Konuşmanın ardından Bozyaka Spor Kulübü Derneği, Karabağlar Cennetçeşme Spor Kulübü Derneği, İzmir Emniyetgücü Kulübü Derneği, Eskiizmir Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, İzmirspor Kulübü Derneği, Karabağlar Hires Gençlik Spor Kulübü Derneği, Karabağlar Eskiizmir Spor Kulübü Derneği, İzmir Karabağlar Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Karabağlar Genç Yıldız Spor Kulübü Derneği, Karabağlar Spor Kulübü Derneği, Üçyol Gençlerbirliği Spor Kulübü Derneği, Yeşilyurt Dörtyol Spor Derneği, Smyrna Atletik Spor Kulübü Derneği, Uzundere Spor Kulübü Derneği, Yeşilyurt Beşyol Spor Kulübü Derneği, Yeşilyurt Spor Kulübü Derneği, İzmir Sağırlar Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, İzmir Karabağlar Futbol Kulüpleri Birliği ve Karabağlar Belediyesi spor okullarının malzeme kolileri teslim edildi.


İZMİR (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
10°
hafif yağmur
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208