Karabağlar'da yasak öncesi önlemler tamam!

Karabağlar Belediyesi, geçen hafta sonu olduğu gibi yarından itibaren uygulanacak 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili de gerekli önlemleri aldı. Koronavirüsle mücadele kapsamında uygulanacak kısıtlama nedeniyle vatandaşların mağdur olmaması için, belediyenin temel hizmet birimleri çalışmalarına aralıksız devam edecek.

BELEDİYE 22.04.2020, 17:29
Karabağlar'da yasak öncesi önlemler tamam!

Temizlik İşleri, Zabıta, Veteriner İşleri, Sosyal Yardım İşleri, Park ve Bahçeler, Ulaşım Müdürlükleri, tam vardiya çalışacak. Toplu yaşam ve kullanım alanları, ana ulaşım arterleri, konteynerler düzenli aralıklarla dezenfekte edilecek. Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, hayvanların rutin bakımlarının yanı sıra, kısıtlama nedeniyle yiyeceğe ulaşmakta zorlanan sokak köpeklerine mama desteğini ve suluk kontrollerini sürdürecek.

Karabağlar'da ayrıca sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle hafta sonu kurulamayacak olan Yurtoğlu, Yunus Emre ve Yeşilyurt pazarları da, pazartesi günü açılacak. Karabağlar Belediyesi'nin salgının yayılmaması için aldığı önlemler, bu pazaryerlerinde de sürecek.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
25°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?