Karabağ: Bayrak inmez vatan bölünmez

BAYRAKLI Belediye Başkanı Hasan Karabağ Bayraklı Kulalılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği’nin Havuz Düğün Salonu’nda düzenlediği iftar programına katıldı. Başkan Karabağ, terör saldırılarına dikkat çekerek, “Bizler olduğumuz sürece bu vatan bölünmez, bu bayrak inmez" dedi.

BELEDİYE 29.06.2016, 10:01 29.06.2016, 10:13
Karabağ: Bayrak inmez vatan bölünmez

İftar programına Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Bayraklı Kulalılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Veli Topal, belediye meclis üyeleri ve dernek üyeleri katıldı. Oruçların açılmasıyla birlikte Bayraklı Belediyesi Türk Sanat Müziği Koro şefi Dr. Halil Altınköprü yönetiminde sahne alan koristler tasavvuf müziği eşliğinde ilahiler seslendirdi.

Programda, semazenler gösterisi de gerçekleştirildi. İkinci kez dernek olarak iftar verdiklerini hatırlatan Dernek Başkanı Topal, “İftar davetlerine ileriki yıllarda da devam etmek istiyoruz. Böyle günlerde birlik ve beraberlik içinde olmamız önemli" dedi. Başkan Karabağ ise, ülkenin zor bir süreçten geçtiğini belirterek, “Bizi bugünlere getiren, bayrağımızı indirmeyen, ezanlarımızı susturmayan başta büyük önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehitlerimizi saygı ve sevgiyle anıyorum. Bütün kalbi duygularımla minnet duygularımı belirtiyorum. Bu vatan bölünmez, bu bayrak inmez. Bu bayrağı indirmek isteyenler Kulalıların olduğu yere gelmeye cesaret edemez. Doğru mu söylüyorum?ö dedi. İftara katılanlar Başkan Karabağ’ın bu sorusuna hep bir ağızdan 'evet' diyerek yanıtladı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
27°
az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?