İzmirliler Dikkat! Dört ilçede 28 saat su kesintisi yaşanacak

İZSU Genel Müdürlüğü, Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü tarafından yapımı sürdürülen İzmir Çevre Yolu, Kuzey Dalı (Menemen-Aliağa-Çandarlı) otoyol inşaatı güzergahında bulunan kuyulardan İzmir’e su aktaran isale hattının iki noktasında boruların güzergahları değiştirilecek.

BELEDİYE 15.08.2019, 12:47 15.08.2019, 14:56
İzmirliler Dikkat! Dört ilçede 28 saat su kesintisi yaşanacak

Büyük çaplı değişiklik nedeniyle İzmir’in dört ilçesinde su kesintileri meydana gelecek. Menemen Koyundere Kavşağı ile Yahşelli’de döşenen 2200 milimetrelik yeni boruların ana isale hattına bağlanması nedeniyle, mevcut hattın içerisindeki su boşaltılacak, yeni hattın ana isale hattına bağlantısı sağlanacak. Bu çalışmalar sırasında Manisa bölgesindeki Göksu ve Sarıkız kuyularından İzmir’e su aktarılamayacak. 20 Ağustos ile 25 Ağustos tarihleri arasında devam edecek bağlantı çalışmaları nedeniyle Karşıyaka, Bornova, Çiğli ve Bayraklı ilçelerinin bir bölümünde su belli aralıklarla kesilecek. Vatandaşların çalışmalar süresince tamamen susuz kalmaması için Tahtalı Barajı’ndan Çiğli ilçesine kısıtlı da olsa su aktaracaklarını belirten İZSU Genel Müdürü Raif Canbey, “Otoyol çalışması nedeniyle ortaya çıkan bu kesintiden etkilenen tüm hemşerilerimizden özür dileriz. Va tandaşlarımızdan ricamız suyu tasarruflu kullanmaları. Bağlantı çalışmalarının kısa sürede tamamlanması için tüm ekiplerimizi seferber ettik” dedi.

 

Günlere ve bölgelere göre kesinti programı; su veriliş saatleri ise şöyle:

 

20.08.2019 Salı günü saat 09.00 ile 21.08.2019 Çarşamba günü saat 13.00 arasında 28 saat süreyle su verilemeyecek bölgeler:

 

Çiğli ilçesinin Egekent, İzkent, Çağdaş, Evka-5, Esentepe, Atatürk, Evka-2, Evka-6, Aydınlıkevler, Maltepe, A.Taner Kışlalı Mahalleleri,

 

Bayraklı ilçesinin 75. Yıl, Cengizhan, Alpaslan, Fuat Edip Baksi, Muhittin Erener, R. Şevket İnce, Çiçek, Çay, Org. Nafiz Gürman, Gümüşpala, Emek, Yamanlar, Turan, Onur, Doğançay, Postacılar, Körfez Mahalleleri,

 

Karşıyaka ilçesinin Örnekköy, Zübeyde Hanım, Latife Hanım, Mustafa Kemal, Cumhuriyet, İnönü Mahalleleri,

 

Bornova ilçesinin Tuna, Gaziosmanpaşa, Barbaros, Koşukavak, Zafer, Serintepe, Merkez, Meriç, Yeşilova, Karacaoğlan, Işıklar, Egemenlik, Yunus Emre, Ümit, Kemalpaşa, Birlik, Gürpınar, Mevlana, Yıldırım Beyazıt, Çınar, Rafetpaşa, Kazım Dirik mahalleleri.

Bu bölgeye 21 Ağustos 2019 Çarşamba günü saat 13.00 ile 21.00 arasında 8 saat süreyle su verilecek.

 

21.08.2019 Çarşamba günü saat 03.00 ile 22.08.2019 Perşembe günü saat 07.00 arası 28 saat su verilemeyecek bölgeler;

 

Karşıyaka ilçesinin Şemikler, Mavişehir, Yalı, Atakent, Fikri Altay, Demirköprü, Soğukkuyu, İmbatlı, Dedebaşı, Goncalar, Nergiz, Bahriye Üçok, Bostanlı, Aksoy, Donanmacı, Bahariye, Bahçelievler, Tuna, Alaybey, Tersane mahalleleri.

 

Çiğli ilçesinin Güzeltepe, Şirintepe, Yakakent, Köyiçi mahalleleri.

 

Bu bölgeye 22 Ağustos 2019 Perşembe günü saat 07.00 ile 15.00 arasında 8 saat süreyle su verilecek.

 

 

21.08.2019 Çarşamba günü saat 21.00 ile 23.08.2019 Cuma günü saat 01.00 arası 28 saat su verilemeyecek bölgeler:  

 

Çiğli ilçesinin Egekent, İzkent, Çağdaş, Evka-5, Esentepe, Atatürk, Evka-2, Evka-6, Aydınlıkevler, Maltepe, A.Taner Kışlalı mahalleleri.

 

Bayraklı ilçesinin 75. Yıl, Cengizhan, Alpaslan, Fuat Edip Baksi, Muhittin Erener, R. Şevket İnce, Çiçek, Çay, Org. Nafiz Gürman, Gümüşpala, Emek, Yamanlar, Turan, Onur, Doğançay, Postacılar, Körfez Mahalleleri,

 

Karşıyaka ilçesinin Örnekköy, Zübeyde Hanım, Latife Hanım, Mustafa Kemal, Cumhuriyet, İnönü Mahalleleri,

 

Bornova ilçesinin Tuna, Gaziosmanpaşa, Barbaros, Koşukavak, Zafer, Serintepe, Merkez, Meriç,  Yeşilova, Karacaoğlan, Işıklar, Egemenlik, Yunus Emre, Ümit, Kemalpaşa, Birlik, Gürpınar, Mevlana, Yıldırım Beyazıt, Çınar, Rafetpaşa, Kazım Dirik mahalleleri.

 

Bu bölgeye 23 Ağustos Cuma günü saat 01.00 ile 09.00 arasında 8 saat süreyle su verilecek.

 

 

22.08.2019 Perşembe günü saat 15.00 ile 23.08.2019 Cuma günü saat 19.00 arası 28 saat su verilemeyecek bölgeler; 

 

Karşıyaka ilçesinin Şemikler, Mavişehir, Yalı, Atakent, Fikri Altay, Demirköprü, Soğukkuyu, İmbatlı, Dedebaşı, Goncalar, Nergiz, Bahriye Üçok, Bostanlı, Aksoy, Donanmacı, Bahariye, Bahçelievler, Tuna, Alaybey, Tersane mahalleleri.

 

Çiğli ilçesinin Güzeltepe, Şirintepe, Yakakent, Köyiçi mahalleleri.

 

Bu bölgeye 23 Ağustos Cuma günü saat 19.00 ile 24 Ağustos Cumartesi günü saat 03.00arasında 8 saat süreyle su verilecek.

 

23.08.2019 Cuma günü saat 09.00 ile 24.08.2019 Cumartesi günü saat 13.00 arası 28 saat su verilemeyecek bölgeler:  

 

Çiğli ilçesinin Egekent, İzkent, Çağdaş, Evka-5, Esentepe, Atatürk, Evka-2, Evka-6, Aydınlıkevler, Maltepe, A.Taner Kışlalı Mahalleleri,

 

Bayraklı ilçesinin 75. Yıl, Cengizhan, Alpaslan, Fuat Edip Baksi, Muhittin Erener, R. Şevket İnce, Çiçek, Çay, Org. Nafiz Gürman, Gümüşpala, Emek, Yamanlar, Turan, Onur, Doğançay, Postacılar, Körfez Mahalleleri,

 

Karşıyaka ilçesinin Örnekköy, Zübeyde Hanım, Latife Hanım, Mustafa Kemal, Cumhuriyet, İnönü Mahalleleri,

 

Bornova ilçesinin Tuna, Gaziosmanpaşa, Barbaros, Koşukavak, Zafer, Serintepe, Merkez, Meriç,  Yeşilova, Karacaoğlan, Işıklar, Egemenlik, Yunus Emre, Ümit, Kemalpaşa, Birlik, Gürpınar, Mevlana, Yıldırım Beyazıt, Çınar, Rafetpaşa, Kazım Dirik mahalleleri.

 

Bu bölgeye 24 Ağustos 2019 Cumartesi günü saat 13.00 ile 21.00 arasında 8 saat süreyle su verilecek.

 

24.08.2019 Cumartesi günü saat 03.00 ile 25.08.2019 Pazar günü saat 07.00 arası 28 su verilemeyecek bölgeler:  

 

Karşıyaka ilçesinin Şemikler, Mavişehir, Yalı, Atakent, Fikri Altay, Demirköprü, Soğukkuyu, İmbatlı, Dedebaşı, Goncalar, Nergiz, Bahriye Üçok, Bostanlı, Aksoy, Donanmacı, Bahariye, Bahçelievler, Tuna, Alaybey, Tersane Mahalleleri

 

Çiğli ilçesinin Güzeltepe, Şirintepe, Yakakent, Köyiçi mahalleleri.

 

 24.08.2019 Cumartesi günü saat 21.00 ile 25.08.2019 Pazar günü saat 07.00 arası 10 saat su verilemeyecek bölgeler:  

 

Çiğli ilçesinin Egekent, İzkent, Çağdaş, Evka-5, Esentepe, Atatürk, Evka-2, Evka-6, Aydınlıkevler, Maltepe, A.Taner Kışlalı mahalleleri,

 

Bayraklı ilçesinin 75. Yıl, Cengizhan, Alpaslan, Fuat Edip Baksi, Muhittin Erener, R. Şevket İnce, Çiçek, Çay, Org. Nafiz Gürman, Gümüşpala, Emek, Yamanlar, Turan, Onur, Doğançay, Postacılar, Körfez mahalleleri,

 

Karşıyaka ilçesinin Örnekköy, Zübeyde Hanım, Latife Hanım, Mustafa Kemal, Cumhuriyet, İnönü Mahalleleri,

 

Bornova ilçesinin Tuna, Gaziosmanpaşa, Barbaros, Koşukavak, Zafer, Serintepe, Merkez, Meriç, Yeşilova, Karacaoğlan, Işıklar, Egemenlik, Yunus Emre, Ümit, Kemalpaşa, Birlik, Gürpınar, Mevlana, Yıldırım Beyazıt, Çınar, Rafetpaşa, Kazım Dirik mahalleleri.

 

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
14°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 32 70
2. Fenerbahçe 33 66
3. Galatasaray 32 62
4. Trabzonspor 33 58
5. Alanyaspor 33 52
6. Gaziantep FK 32 50
7. Hatayspor 32 49
8. Karagümrük 33 49
9. Sivasspor 32 47
10. Göztepe 33 46
11. Antalyaspor 33 42
12. Konyaspor 32 40
13. Ankaragücü 32 36
14. Rizespor 32 36
15. Kasımpaşa 33 36
16. Malatyaspor 32 34
17. Başakşehir 32 33
18. Kayserispor 32 33
19. Gençlerbirliği 32 31
20. Erzurumspor 33 28
21. Denizlispor 32 26
Takımlar O P
1. Giresunspor 29 60
2. Samsunspor 29 57
3. Adana Demirspor 29 55
4. Altay 29 53
5. Altınordu 29 52
6. İstanbulspor 29 51
7. Ankara Keçiörengücü 29 49
8. Ümraniye 29 41
9. Tuzlaspor 29 41
10. Bursaspor 29 40
11. Bandırmaspor 29 39
12. Boluspor 29 35
13. Balıkesirspor 29 32
14. Adanaspor 29 31
15. Menemenspor 29 30
16. Akhisar Bld.Spor 29 25
17. Ankaraspor 29 22
18. Eskişehirspor 29 8
Takımlar O P
1. Man City 32 74
2. M. United 31 63
3. Leicester City 31 56
4. West Ham 31 55
5. Chelsea 31 54
6. Liverpool 31 52
7. Tottenham 31 49
8. Everton 29 47
9. Arsenal 31 45
10. Leeds United 31 45
11. Aston Villa 30 44
12. Wolverhampton 31 38
13. Crystal Palace 31 38
14. Southampton 31 36
15. Burnley 31 33
16. Brighton 30 32
17. Newcastle 31 32
18. Fulham 32 26
19. West Bromwich 31 24
20. Sheffield United 31 14
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 30 67
2. Real Madrid 30 66
3. Barcelona 30 65
4. Sevilla 30 61
5. Real Sociedad 30 47
6. Real Betis 30 47
7. Villarreal 30 46
8. Granada 30 39
9. Levante 30 38
10. Celta de Vigo 30 37
11. Athletic Bilbao 30 37
12. Cádiz 30 35
13. Valencia 30 34
14. Osasuna 30 34
15. Getafe 30 30
16. Huesca 30 27
17. Real Valladolid 30 27
18. Elche 30 26
19. Deportivo Alaves 30 24
20. Eibar 30 23
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?