İnce: 'Bir hayali gerçekleştiriyoruz'

CHP Güzelbahçe İlçe Başkanlığı “Kiradan kurtulmak için bir tuğla da sen koy” sloganıyla başlattığı mülk edinme kampanyası kapsamında “Birlik, dayanışma ve yeni yıla merhaba” yemeği düzenlendi.

BELEDİYE 14.12.2018, 09:18 14.12.2018, 09:38
İnce: 'Bir hayali gerçekleştiriyoruz'

Yemekte CHP’ye aralarında AKP, MHP ve DSP’den gelen üyelerinde bulunduğu bir grup katılarak yeni üye oldu ve rozetleri takıldı. Güzelbahçe Atatürk Kültür Merkezi’ndeki Düğün Salonu’nda gerçekleşen yemeğe ilgi büyük oldu. İl yöneticilerinin, eski milletvekillerinin, Karabağlar, Gaziemir ve Kemalpaşa İlçe Başkanlarının yanı sıra meclis üyelerinin, belediye başkan ve meclis üyesi aday adaylarının katıldığı yemekte konuşan CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen şunları söyledi: “İlçe örgütümüzü kiradan kurtarmak için ‘bir tuğla da sen koy’ sloganıyla birlik ve dayanışma örneği sergiliyorsunuz. İlçe binası almak için önceki ilçe başkanlarımızın kuşkusuz büyük çabaları oldu. Ancak en son birlikte görev yapmaktan büyük onur duyduğum yol arkadaşım Kazım Çam’ın bu konudaki çabalarını göz ardı edemeyiz. Onun başlattığı mülk edinme girişimini sonuçlandırmak benim başkanlık yaptığım döneme denk düştüğü için ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım ne kadar gururlansak yeridir. Ama asıl onur ve gurur siz Güzelbahçeli Cumhuriyet Halk Partililerindir. Bize destek veren, katkıda bulunan sizlerin sayesinde partimiz kiradan kurtulacak, yeni yılda yeni yerde hizmet vereceğiz. Buradan hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Ama en büyük teşekkürü Sevgili Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na ve Belediye Başkanımız Sayın Mustafa İnce’ye etmek istiyorum. Çünkü her ikisinin de ilçe örgütümüze yeni bina alınması için yaptığı maddi ve manevi destek çok büyük.”

"GÜZELBAHÇE, İZMİR ŞAMPİYONU OLACAK"

CHP İlçe Başkanı Bilgen konuşmasını şöyle tamamladı: “Önümüzdeki yıl 31 Martta yapılacak yerel yönetim seçimlerinde Güzelbahçe’de partimize ait yerel yönetim bayrağını daha yükseklere taşıyacağız ve İzmir’de en çok oyu alarak şampiyon olacağız. 31 Mart’ta Güzelbahçe’nin ve İzmir’in dağlarında çiçekleri açtıracak olan siz CHP’lilerin, Mustafa Kemal’in Askerleri’nin, Türkiye’nin dört bir yanındaki dağlarına baharı getireceğine yürekten inanıyorum”

"BİR HAYALİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ"

İlçe Gençlik Kolları Başkanı Devrim Seyrek ve İlçe Kadın Kolları Başkanı  Menekşe Işın’dan sonra konuşan Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce ise şunları söyledi: “Güzelbahçe İlçe Teşkilatı’nın mülk edinmesi için büyük - küçük katkı koyan burada olan olmayan herkesin önünde saygıyla eğiliyorum, teşekkür ediyorum. Türkiye’yi yönetmeye hazırlanan partimizin ilçe örgütüne bir bina kazandırmak için buradayız. Onlarca hayali gerçekleştirdik. Bu da bir hayaldi, gerçekleşmesine çok az kaldı. Bizim görevlerimiz gelip geçicidir, baki olan Cumhuriyet Halk Partisidir. Projemize en büyük desteği Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu verdi. Belediye başkanlığım sürecinde başınızı öne eğecek hiçbir yanlışım olmadı. Bindiğim aracı eleştirenler kazandırdığım bağışlarla kepçeler, kamyonlar ve diğer araçların tamamı belediyemizin bünyesinde çalışıyor, hiçbirini evime götürmeyeceğim, eleştirilerini buna göre yapsınlar. Önümüzdeki seçimde Cumhuriyet Halk Partili bir arkadaşımız yine o koltuğa oturacak. Benden sonra gelen arkadaşımdan isteğim benim gibi koltuğunu yine bir Cumhuriyet Halk Partili bir belediye başkanına devretmesidir. CHP İlçe Başkanlarıma, milletvekillerime, muhtarlarıma, sivil toplum kuruluşlarına, partililerime ve tüm Güzelbahçelilere beni Belediye Başkanı yaptığınız için hayat boyu minnettarım, sağ olun, var olun.”

Gecede aralarında AKP sandık sorumluları MHP ve DSP’nin Türkiye’de tek meclis üyesinin de bulunduğu 50’ye yakın kişi partiye yeni üye oldu. Törenle rozetleri takıldı.

Gecede aralarında bağlama ustası Yolcu Bilgiç, Nuran Uzun ve Grup Yarımada, Piyano sanatçısı Yezdan Bilgen ile Öğuzcan Özsüer ve ekibi sahne aldı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?