İduğ'dan sosyal medya akımına yeni yorum: 'Her fav için bir fidan!'

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine 'Kaç fav alırsam bir günlüğüne Bornova Belediye Başkanı olabilirim' diye soran çocuğa 'Biz iyi bir şey yapalım, alacağın her fav için bir fidan dikeceğim' ifadelerini kullandı.

BELEDİYE 22.12.2020, 21:37 22.12.2020, 22:00
İduğ'dan sosyal medya akımına yeni yorum: 'Her fav için bir fidan!'

İZ GAZETE-  Geçtiğimiz günlerde çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter'da yeni bir akım başladı. Bu akımda, gençler istedikleri herhangi bir şey için birilerine mesaj atıyor ve yaptığı paylaşımın beğeni sayısının çok olması takdirinde, mesaj attığı kişiden bir şeyler talep ediyor. Bu akıma ayak uyduran gençlerden biri de Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ'a yazarak, "Merhaba, biliyorsunuz Twitter'da bir akım var, benim de yıllardır merak ettiğim bir şey var; Belediye Başkanı olmak nasıl bir his? Kaç fav alırsam bir günlüğüne belediye başkanı olabilirim?' sorusunu sordu. 

Bornova Belediye Başkanı İduğ ise bu soruyu, "Biz öyle yapmayalım. Gel iyi bir şey yapalım. Sana söz, alacağın her fav için bir fidan dikeceğim" ifadelerini kullanarak yanıtladı.

Bunun üzerine Seçkin Özdemir isimli genç, konuşmasının ekran görüntüsünü alarak paylaştı. "Arkadaşlar Bornova Belediye Başkanı'ndan her fav için bir fidan sözü aldım. Destek verir misiniz?" ifadelerini kullanan gencin paylaşımını alıntılan İduğ, "Sözüm söz" açıklamasını yaptı. Paylaşım şimdiden binlerce beğeni aldı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner218
Günün Karikatürü Tümü
banner96
28°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?