Halkın Bakkalı ailesi genişliyor: Dayanışmaya bir yeni halka daha!

İzmir Büyükşehir Belediyesi deprem dayanışmasına bir yeni halka daha ekledi. Depremzedelerin acil ihtiyaçlarının karşılanması için Halkın Bakkalı üzerinden yapılabilecek bağış seçeneklerine buzdolabı, çamaşır makinesi, set üstü ocak ve elektrikli süpürge seçenekleri eklendi.

BELEDİYE 11.11.2020, 17:35 11.11.2020, 17:40
Halkın Bakkalı ailesi genişliyor: Dayanışmaya bir yeni halka daha!

İzmir Büyükşehir Belediyesi depremden etkilenen İzmirlilere yönelik destek çalışmaları kapsamında eşyalarını enkazdan çıkaramayan aileler için yeni bir destek kampanyası başlattı. Bugüne dek Halkın Bakkalı ve Biz İzmir dijital platformları üzerinden satın alınan hijyen paketi, gıda paketi, uyku tulumu, sıcak yemek, yatak ve baza gibi destekleri depremzedelere ulaştıran İzmir Büyükşehir Belediyesi yeni destek paketleri oluşturdu.Depremzedelerin taşınacakları yeni evlerindeki beyaz eşya ihtiyacının karşılanması için başlatılan destek kampanyasına buzdolabı, çamaşır makinesi, set üstü ocak ve elektrik süpürgesi seçenekleri de eklendi.

Dayanışma kampanyasına katılmak isteyenler www.halkinbakkali.com adresinden 1.995 TL’ye buzdolabı, 1.605 TL’ye çamaşır makinesi, 540 TL’ye set üstü ocak, 675 TL’ye elektrikli süpürge siparişi verebiliyor. Alınan siparişler en hızlı şekilde İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından depremzedelere ulaştırılıyor.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
12°
açık
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?