Güzelbahçeli kadınlara ücretsiz spor

Spor salonlarında yüzlerce, binlerce lira ücret ödenerek yapılan pek çok spor, Güzelbahçe Belediyesi Spor Okulları'nda ücretsiz veriliyor.

BELEDİYE 14.10.2016, 09:54 14.10.2016, 09:54
Güzelbahçeli kadınlara ücretsiz spor

Güzelbahçe Belediyesi Spor Okulları'nda ücretsiz olarak verilen plates, aerobik, yoga ve zumba eğitimlerine kadınlar yoğun ilgi gösteriyor. Kadınlar, özellikle son yıllarda dünyada salgın hale gelen Latin dansı zumba eşliğinde hem eğleniyor hem de fazla kilolarını atıpformda kalıyor. Hafta içinde pazartesi, salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri sabah veöğleden sonra olmak üzere çeşitli zaman dilimlerinde eğitimli hocalar tarafından verilen spor kurslarına devam eden kadınlar, pek çok kişinin ücret ödeyerek spor salonlarına gittiği bir dönemde belediyenin böyle bir hizmeti ücretsiz sunmasından memnun olduklarını söyledi.

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, sporu tabana yaymaya çalıştıklarını ve herkesin spor yapabilmesi için çaba sarfettiklerini söyledi. İnce, “Spor okullarına devam eden kadınlarımıza yoga, plates, aerobik ve zumba eğitimi verilirken, çocuklarımıza ve gençlerimize de jimnastik, basketbol, voleybol, futbol ve tenis eğitimi veriliyor” dedi. Bu arada çalışan kadınlar için de akşam 18.00 den sonra eğitim veriliyor.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
18°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
Türkiye'de ücretsiz uygulanacağı söylenen Çin menşeli Sinovac aşısını yaptırır mısınız?