Gürbüz, muhtarlarla kahvaltıda buluştu

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz ve Foça’da görev yapan 16 muhtar, mahallelerinde yaşanan sorun ve önerilerin tartışıldığı kahvaltıda bir araya geldi.

BELEDİYE 28.06.2019, 15:38 28.06.2019, 15:51
Gürbüz, muhtarlarla kahvaltıda buluştu

Foça Belediyesi Denizkent Sosyal Tesisi’nde düzenlenen toplantıda muhtarlar,çevre düzenlemesi, temizlik, alt yapı, belediye dükkânlarının durumu, yol üzeri kurulacak pazarlar, kadınlara yönelik çalışmalar ile ilgili istek ve önerilerini dile getirdi.

Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Foça’nın Atatürk Mahallesi Muhtarı Kadri Mutlu, Fevzi Paşa Mahallesi Muhtarı Yalçın Girgin ve İsmet Paşa Mahallesi Muhtarı Fuat Karakuyu, Yeni Foça’nın Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Fatih Mol, Fatih Mahallesi Muhtarı Alpaslan Avcu, Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Mustafa Sabancı, Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi Muhtarı Hüsnü Kocabıyık, Bağarası’nın Hacıveli Mahallesi Muhtarı Mehmet Yücel Tuncel, Kazım Dirik Mahallesi Muhtarı MevlütIşık,Koca Mehmetler Mahallesi Muhtarı Yavuz Karaca,Gerenköy’ünKemal Atatürk Mahallesi Muhtarı Mustafa Ağıl,Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı İbrahim Dereli,Yeni Bağarası Mahallesi Muhtarı Cihat Gerihan, Ilıpınar Mahallesi Muhtarı Selçuk Tabaklı, Kozbeyli Mahallesi Muhtarı Arif Ülger ve Yeniköy Mahallesi Muhtarı Hasan Ercan’a toplantıya katılımları için teşekkür etti.

Sohbet havasında geçen toplantının sonlarına gelirken Başkan Gürbüz,‘‘İzmir Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle, halkımıza daha yaşanılabilir bir çevre hazırlamak için elimizden geleni yapacağız. Muhtarlarımız bizim bel direğimiz, halkımızla aramızda bir köprü görevi görüyor, bu bağın güçlenmesi ve vatandaşa hizmet için bütün imkanlarımızla sizin yanınızdayız. ’’dedi.

Yorumlar (0)
banner96
banner177
11°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?