Gümrükçü’den başkanlara ‘Kaklıç’ teşekkürü

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, İl Başkanları toplantısında gündeme gelen Kaklıç Havalimanının sivil uçuşlara açılması gerektiğine ilişkin fikre katıldığını belirterek “Bu tüm Bakırçay bölgesinin talebidir” dedi.

BELEDİYE 15.01.2020, 12:19 15.01.2020, 12:27
Gümrükçü’den başkanlara ‘Kaklıç’ teşekkürü

İZ GAZETE - Cumhuriyet Halk Partisi, AKP ve İyi Parti İzmir İl Başkanları’nın gerçekleştirdikleri toplantıda İzmir’in bekleyen sorunları için bir araya gelmesinin yankıları sürüyor. Toplantının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İl Başkanları, Çiğli’de Kaklıç Havaalanı’nın sivil uçuşlara açılması için açıklamada da bulunmuşlardı. İl Başkanları’nın açıklamasından sonra Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü de bir açıklama yaptı.

‘BAKIRÇAY BÖLGESİNİN TALEBİDİR’

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, AKP İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve İyi Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar’a konuyu gündeme getirdiği için teşekkür eden Gümrükçü, “İzmir’in yeni bir havaalanına ihtiyacı gün geçtikçe artıyor. Geçmişte oldupu gibi Kaklıç Havalimanı’nın sivil uçuşlar için kullanılması tüm Bakırçay bölgesinin talebidir” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
26°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?