Gençlik Merkezi’nde sinema keyfi

Bornova Belediyesi’nin Dost Kart üyesi üniversite öğrencilerini Gençlik Merkezi'nde, her perşembe film gösterimlerde buluşturuyor. 

BELEDİYE 10.12.2018, 09:48
Gençlik Merkezi’nde sinema keyfi

Üniversite, Serüven Kültür, Egeli Gezginler Derneği’nin işbirliği ile gerçekleşen proje ile sinema keyfi yaşıyor. Her Perşembe saat 18.00’de bir filmin gösterimi yapılıyor, ardından da film çözümleme ve olumlama atölyesi gerçekleştiriliyor. Öğrencilerin birbirleriyle kaynaşmasını, sinema ile ilgili olanların ise yorumlama becerisinin gelişimini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen gösterimlerde, patlamış mısır ve sıcak içecek ikramı da yapılıyor.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE SICAK BİR YUVA

Büyük Park içerisinde hizmet veren Gençlik Merkezi, gençlere öğle yemeği imkanı da sunuyor. Gün boyu çay ve kahve ikram ediliyor. Gençlik Merkezi, çamaşır yıkama ve kurutma olanağı ile özellikle şehir dışından gelen öğrencilere büyük rahatlık sağlıyor. Öğrenciler, kütüphane ve kablosuz internet imkanın sunulduğu Merkez’de sosyal aktivitelerini de gerçekleştirebiliyor. Ayrıca tabu, scrable, jenga gibi zeka geliştirici oyunların yanı sıra masa tenisi ve satranç ile de öğrencilerin keyifli zaman geçirmeleri sağlanıyor.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
12°
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?