Eski kartlardan bakiye aktarımı başladı

İzmirliler, eski tip ulaşım kartlarında kalan bakiyelerini, yıl boyunca alt limit olmaksızın İzmirim Kart'a aktarabilecek.

BELEDİYE 21.01.2017, 11:24 21.01.2017, 12:41
Eski kartlardan bakiye aktarımı başladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü, kullanıma kapatılan eski tip ulaşım kartlarında bulunan bakiyelerin İzmirim Kart'a aktarım işlemlerini 16 Ocak'tan itibaren başlattı. Buna göre aşağıda belirtilen Bakiye Aktarım Merkezleri'nde bu yıl sonuna (31.12.2017 tarihine) kadar alt limit olmaksızın eski kartlardan İzmirim Kart'a aktarım işlemi yapılabilecek. Bakiye aktarımı tam, öğrenci ve öğretmen kartları için geçerli olurken, eski tip kart ile yeni İzmirim Kart'ın Bakiye Aktarım Merkezi'ne getirilmesi gerekiyor. Öğrenci ve öğretmenliğin sona ermesine bağlı kapatılan kartların içindeki bakiye ancak yeni alınan tam karta aktarılabiliyor. Bir karta en fazla 300 TL tutarında aktarım yapılabiliyor.

Bakiye Aktarım Merkezleri şöyle; Konak Katlı Otopark altı Bakiye Aktarım Bürosu, Konak Bahribaba Otobüs peronları, Çankaya Metro İstasyonu, Şirinyer Pazaryeri girişi, Halkapınar Aktarma Merkezi, Konak, Karşıyaka, Bostanlı, Pasaport, Alsancak vapur iskeleleri, Çeşme, Karaburun, Kemalpaşa, Menderes, Ödemiş, Seferihisar, Tire, Torbalı, Foça, Dikili, Kınık, Kiraz, Selçuk, Bergama.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
21°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?