En keyifli röportaj!

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Muzaffer Taşdemir İlkokulu 4. sınıf öğrencilerini makamında ağırladı. Öğrenciler, “Yerel yönetimler” konulu ödevleri kapsamında Başkan Karabağ’a farklı sorular yönetti. Karabağ, “Başkanlığım dönemindeki en keyifli röportajı sizinle yaptım” dedi.

BELEDİYE 14.06.2016, 10:59 14.06.2016, 10:59
En keyifli röportaj!

Muzaffer Taşdemir İlkokulu 4. sınıf öğrencileri Başkan Karabağ’a, “Belediye başkanı olmaktan dolayı memnun musunuz?”, “Bu göreve nasıl başladınız?”, “Belediyecilik anlayışınızda nelere önem veriyorsunuz”, “Siyasete yönelmenizde neler etkili oldu?”, “İnsanlar ne gibi sorunlardan sizden yardım istiyor?”, “Bayraklı size neyi ifade ediyor” gibi çok sayıda soru yönetti. Başkan Karabağ, çocukların tüm sorularını içten bir şekilde yanıtladı.

ÇOK ÇALIŞIN BİZE YETER

Başkan Karabağ, çocuklar ve gençler için çok sayıda kurs düzenlediklerini belirterek, “Bu kurslarımızı sizi ve arkadaşlarınızı da bekliyorum. 14 mahallemizde kütüphanemiz var. Bu kütüphaneler sizler için. İstediğiniz kitabı burada bulup geri getirmek şartıyla alabilirsiniz. Bayraklı’da kentsel dönüşümle beraber boşalacak alanlara sizlerin kullanması için oyun alanları, parklar yapacağız. Dönüşüm çalışmalarını başlattık. Bizim sizden tek bir isteğimiz var. O da derslerinize çok çalışmanız. Ben, Bayraklı’da gecekonduna büyüdüm. Çalıştım, kazandım ve sizin belediye başkanınız oldum. Sizler de çalışıp belediye başkanı olabilirsiniz” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
22°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?