Efes Selçuk'ta belediye hoparlöründen 'evde kal çağrısı'

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel belediye hoparlörlerinden Efes Selçuklular’a “Evde Kal ” çağrısında bulundu. Koronavirüs ile mücadele sürecinde Efes Selçuk Belediyesi ve resmi kurumların gerekli önlemleri aldığını belirten Başkan Sengel ; “Güzel günler çok yakında hepimizin olacak” dedi

BELEDİYE 27.03.2020, 12:09
Efes Selçuk'ta belediye hoparlöründen 'evde kal çağrısı'

Kentlilere seslenen Başkan Sengel; “ Efes Selçuk’ta yaşayan kıymetli vatandaşlarımıza belediye başkanı olarak şunu ifade etmek istiyorum. Kentimizde bulunan tüm kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte koronavirüs ile mücadele konusunda tüm önlemleri almaktayız. Sizlerden de bizlere yardımcı olmanızı istiyoruz. Bilhassa sağlığınız için evde kalmanızı bir kez daha sizlerden talep ediyoruz. Evde Kal Efes Selçuk, Sağlıklı Kal Efes Selçuk. Güzel günler çok yakında hepimizin olacak” dedi. Başkan Sengel’in anonsunun ardından belediye hoparlörlerinden “Güzel Günler Göreceğiz” şarkısı yayınlandı.

Yorumlar (1)
Gönen ÇIBIKCI 2 ay önce
Birçok belediyenin yapmadığı bir duyuru. İtalya belediye başkanları video hazırlamış. Bas bas bağırarak sesleniyorlar: Dışarıya çıkma! Evde otur! kendinize bakın, kurallara uyun. Belediye başkanı acil önlem ve kararların alınması için çabalamalıdır. Bugün diğer kurumlarla eşgüdüme giderek çözüm yolları aramalıdır.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
13°
açık
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?